Polar Blastchiller | 3 Niveaus (2/3 Gn) | Max. 8kg (koelen) / 5kg (vriezen) | 0.45kw (230v) | 660x650x420(h)mm
€2.345,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Polar Blastchiller | 3 Niveaus (2/3 Gn) | Max. 8kg (koelen) / 5kg (vriezen) | 0.45kw (230v) | 660x650x420(h)mm | 0.45kW | GN 2/3
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.345,99 excl. btw
€2.838,65 incl. btw
Of €946,22 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Polar |
| Artikelnummer: | CK640 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze compacte, tafelmodel snelkoeler Polar is een krachtig en betrouwbaar apparaat voor de professionele keuken. Koelt voedsel eenvoudig en snel +70°C tot +3°C in 90 minuten, voldoet aan de verordeningen inzake levensmiddelenhygiëne en kwaliteit, smaak en uiterlijk het voedsel blijven behouden. De deur is volledig geïsoleerd en helpt zo de temperatuur op peil te houden en de stevige RVS constructie maakt dat de snelkoeler eenvoudig te reinigen en robuust is. Ideaal voor omgevingen met beperkte ruimte.De keukenkoelingen uit de G-serie Polar zijn ontworpen voor dagelijks intensief gebruik in professionele keukens. Deze apparaten hebben een ijzersterke constructie en continu draaiende compressoren. Dus als u een onverwoestbaar, permanent werkend koelapparaat zoekt waaruit u met grote regelmaat eetwaren moet halen, kies dan voor een exemplaar uit de G-serie. De koelingen uit deze categorie functioneren optimaal temperaturen tot maximaal 32°C.
Bestel de Polar Blastchiller | 3 Niveaus (2/3 GN) | Max. 8kg (Koelen) / 5kg (Vriezen) | 0.45kW (230V) | 660x650x420(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Temperatuurbereik | -18°C / +3°C |
|---|---|
| Koelcapaciteit | Max. 8 kg |
| Koelcyclus | 90 min |
| Vriescapaciteit | Max. 5 kg |
| Vriescyclus | 240 min |
| Niveaus | 3 |
| Niveauformaat | 2/3 GN (354 x 325 mm) |
| Kernthermometer | Ja |
| Koelmiddel | R290 |
| Bediening | Digitaal |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Isolatie | 60 mm |
| Zelfsluitende deur | Ja |
| Materiaal | RVS (extern/intern) |
| Aansluitwaarde | 0,45 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 42 kg |
| Breedte | 660 mm |
| Diepte | 650 mm |
| Hoogte | 420 mm |
Bestel de Polar Blastchiller | 3 Niveaus (2/3 GN) | Max. 8kg (Koelen) / 5kg (Vriezen) | 0.45kW (230V) | 660x650x420(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Polar |
|---|---|
| Artikelnummer | CK640 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


