Tefcold Afvalbakkoeler | Wbc | Enkel (1x 240l-container) | Incl. Koelunit | -2°c/+8°c | 1.25kw (230v) | 1090x985x1280(h)mm
€3.905,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Tefcold Afvalbakkoeler | Wbc | Enkel (1x 240l-container) | Incl. Koelunit | -2°c/+8°c | 1.25kw (230v) | 1090x985x1280(h)mm | 1.25kW | 645x760x1100(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.905,00 excl. btw
€4.725,05 incl. btw
Of €1.575,02 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Tefcold |
| Artikelnummer: | 44595 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze enkele afvalbakkoeler uit de WBC-serie Tefcold zorgt voor hygiënische en gekoelde opslag afval in warme omgevingen en voorkomt daarmee onder andere vervelende geuren, ongedierte en schimmel- en bacterievorming. Dit zorgt niet alleen voor een prettigere werkomgeving, maar verkleint ook de kans op diverse gezondheidsrisico's significant!
Krachtige KoelingDe afvalbakkoeler wordt geleverd inclusief bijpassende koelunit met geforceerde koeling en digitaal instelbaar temperatuurbereik -2°C/+8°C en automatische ontdooiing. De koelunit maakt daarnaast gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Stevige ConstructieDe binnenruimte met enkele kamer biedt ruimte aan een standaard 240 liter rolcontainer en heeft een hoogwaardige constructie met geïsoleerde wandpanelen en vloer, voor minimaal koudeverlies, beide uitgevoerd in robuust RVS.
De deksel aan de bovenkant zorgt samen met de geleidende trechter dat afval eenvoudig in de container kan worden gedaan en de grote deur aan de voorkant en stevige schuine dorpel kan de rolcontainer eenvoudig in en uit de koeler worden gereden om te worden geleegd of verwisseld!
Bestel de Tefcold Afvalbakkoeler | WBC | Enkel (1x 240L-Container) | Incl. Koelunit | -2°C/+8°C | 1.25kW (230V) | 1090x985x1280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige KoelingDe afvalbakkoeler wordt geleverd inclusief bijpassende koelunit met geforceerde koeling en digitaal instelbaar temperatuurbereik -2°C/+8°C en automatische ontdooiing. De koelunit maakt daarnaast gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Stevige ConstructieDe binnenruimte met enkele kamer biedt ruimte aan een standaard 240 liter rolcontainer en heeft een hoogwaardige constructie met geïsoleerde wandpanelen en vloer, voor minimaal koudeverlies, beide uitgevoerd in robuust RVS.
De deksel aan de bovenkant zorgt samen met de geleidende trechter dat afval eenvoudig in de container kan worden gedaan en de grote deur aan de voorkant en stevige schuine dorpel kan de rolcontainer eenvoudig in en uit de koeler worden gereden om te worden geleegd of verwisseld!
Specificaties
| Serie | Tefcold WBC |
|---|---|
| Type | WBC 240 |
| Uitvoering | Enkel |
| Binnenafmetingen | B 645 x D 760 x H 1100 mm |
| Capaciteit | 1x 240 liter |
| Koel-/vriesunit | Ja |
| Temperatuurbereik | -2°C / +8°C |
| Koelmiddel | R290 (50 g) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Winterregeling | Nee |
| Aansluitwaarde | 1,25 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Materiaal wanden | RVS AISI-304 |
| Materiaal vloer | RVS AISI-304 |
| Deurlocatie | Voorkant |
| Scharnierkant | Rechts |
| Afsluitbaar | Nee |
| Gewicht | 140 kg |
| Breedte | 1090 mm |
| Diepte | 985 mm |
| Hoogte | 1280 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Tefcold Afvalbakkoeler | WBC | Enkel (1x 240L-Container) | Incl. Koelunit | -2°C/+8°C | 1.25kW (230V) | 1090x985x1280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Tefcold |
|---|---|
| Artikelnummer | 44595 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


