Combisteel Afvalbakkoeler | Enkel (1x 240l-container) | Incl. Koelunit | +2°c/+8°c | 0.25kw (230v) | 1090x980x1280(h)mm
€3.710,00
€2.782,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Afvalbakkoeler | Enkel (1x 240l-container) | Incl. Koelunit | +2°c/+8°c | 0.25kw (230v) | 1090x980x1280(h)mm | 0.25kW | 645x760x1100(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.710,00
U bespaart €927,50 (25%)
€2.782,50 excl. btw
€3.366,83 incl. btw
Of €1.122,28 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7489.5615 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze enkele afvalbakkoeler CombiSteel zorgt voor hygiënische en gekoelde opslag afval in warme omgevingen en voorkomt daarmee onder andere vervelende geuren, ongedierte en schimmel- en bacterievorming. Dit zorgt niet alleen voor een prettigere werkomgeving, maar verkleint ook de kans op diverse gezondheidsrisico's significant!
Krachtig & VerantwoordDe afvalbakkoeler wordt geleverd inclusief bijpassende koelunit met geforceerde koeling en digitaal instelbaar temperatuurbereik +2°C/+8°C en automatische ontdooiing. De koelunit maakt gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is bovendien ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot maar liefst 43°C.
Robuuste ConstructieDe binnenruimte met enkele kamer biedt ruimte aan een standaard 240 liter rolcontainer en heeft een hoogwaardige constructie met geïsoleerde wandpanelen en vloer, voor minimaal koudeverlies, beide uitgevoerd in robuust RVS.
De deksel aan de bovenkant zorgt samen met de geleidende trechter dat afval eenvoudig in de container kan worden gedaan en de grote deur aan de voorkant en stevige schuine dorpel kan de rolcontainer eenvoudig in en uit de koeler worden gereden om te worden geleegd of verwisseld!
Bestel de CombiSteel Afvalbakkoeler | Enkel (1x 240L-Container) | Incl. Koelunit | +2°C/+8°C | 0.25kW (230V) | 1090x980x1280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtig & VerantwoordDe afvalbakkoeler wordt geleverd inclusief bijpassende koelunit met geforceerde koeling en digitaal instelbaar temperatuurbereik +2°C/+8°C en automatische ontdooiing. De koelunit maakt gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is bovendien ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot maar liefst 43°C.
Robuuste ConstructieDe binnenruimte met enkele kamer biedt ruimte aan een standaard 240 liter rolcontainer en heeft een hoogwaardige constructie met geïsoleerde wandpanelen en vloer, voor minimaal koudeverlies, beide uitgevoerd in robuust RVS.
De deksel aan de bovenkant zorgt samen met de geleidende trechter dat afval eenvoudig in de container kan worden gedaan en de grote deur aan de voorkant en stevige schuine dorpel kan de rolcontainer eenvoudig in en uit de koeler worden gereden om te worden geleegd of verwisseld!
Specificaties
| Uitvoering | Enkel |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 645 x D 760 x H 1100 mm |
| Capaciteit | 1x 240 liter |
| Koel-/vriesunit | Ja |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koelmiddel | R290 |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Omgevingstemperatuur | Max. 43°C |
| Bediening | Digitaal |
| Winterregeling | Nee |
| Aansluitwaarde | 0,25 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Afmetingen koelunit | B 280 x D 620 x H 765 mm |
| Materiaal wanden | RVS AISI-304 |
| Isolatiedikte | 50 mm |
| Materiaal vloer | RVS AISI-304 |
| Deurlocatie | Voorkant |
| Scharnierkant | Rechts |
| Afsluitbaar | Nee |
| Gewicht | 125 kg |
| Breedte | 810 / 1090 mm |
| Diepte | 980 mm |
| Hoogte | 1280 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de CombiSteel Afvalbakkoeler | Enkel (1x 240L-Container) | Incl. Koelunit | +2°C/+8°C | 0.25kW (230V) | 1090x980x1280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7489.5615 |
| EAN / Barcode | 6153304119153 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




