Tefcold Afvalbakkoeler | Wbc | Dubbel (2x 240l-container) | Incl. Koelunit | -2°c/+8°c | 1.4kw (230v) | 1740x985x1280(h)mm
€4.775,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Tefcold Afvalbakkoeler | Wbc | Dubbel (2x 240l-container) | Incl. Koelunit | -2°c/+8°c | 1.4kw (230v) | 1740x985x1280(h)mm | 1.4kW | 1295x760x1100(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.775,00 excl. btw
€5.777,75 incl. btw
Of €1.925,92 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Tefcold |
| Artikelnummer: | 44597 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze dubbele afvalbakkoeler uit de WBC-serie Tefcold zorgt voor hygiënische en gekoelde opslag afval in warme omgevingen en voorkomt daarmee onder andere vervelende geuren, ongedierte en schimmel- en bacterievorming. Dit zorgt niet alleen voor een prettigere werkomgeving, maar verkleint ook de kans op diverse gezondheidsrisico's significant!
Krachtige KoelingDe afvalbakkoeler wordt geleverd inclusief bijpassende koelunit met geforceerde koeling en digitaal instelbaar temperatuurbereik -2°C/+8°C en automatische ontdooiing. De koelunit maakt daarnaast gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Stevige ConstructieDe binnenruimte met dubbele kamer biedt ruimte aan twee standaard 240 liter rolcontainers en heeft een hoogwaardige constructie met geïsoleerde wandpanelen en vloer, voor minimaal koudeverlies, beide uitgevoerd in robuust RVS.
De deksels aan de bovenkant zorgen samen met de geleidende trechters dat afval eenvoudig in de containers kan worden gedaan en de grote deuren aan de voorkant en stevige schuine dorpel kunnen de rolcontainers eenvoudig in en uit de koeler worden gereden om te worden geleegd of verwisseld!
Let op, enkele detailafbeeldingen zijn de enkele uitvoering met capaciteit voor 1 rolcontainer; dit betreft de dubbele uitvoering met capaciteit voor 2 rolcontainers.
Bestel de Tefcold Afvalbakkoeler | WBC | Dubbel (2x 240L-Container) | Incl. Koelunit | -2°C/+8°C | 1.4kW (230V) | 1740x985x1280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige KoelingDe afvalbakkoeler wordt geleverd inclusief bijpassende koelunit met geforceerde koeling en digitaal instelbaar temperatuurbereik -2°C/+8°C en automatische ontdooiing. De koelunit maakt daarnaast gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Stevige ConstructieDe binnenruimte met dubbele kamer biedt ruimte aan twee standaard 240 liter rolcontainers en heeft een hoogwaardige constructie met geïsoleerde wandpanelen en vloer, voor minimaal koudeverlies, beide uitgevoerd in robuust RVS.
De deksels aan de bovenkant zorgen samen met de geleidende trechters dat afval eenvoudig in de containers kan worden gedaan en de grote deuren aan de voorkant en stevige schuine dorpel kunnen de rolcontainers eenvoudig in en uit de koeler worden gereden om te worden geleegd of verwisseld!
Let op, enkele detailafbeeldingen zijn de enkele uitvoering met capaciteit voor 1 rolcontainer; dit betreft de dubbele uitvoering met capaciteit voor 2 rolcontainers.
Specificaties
| Serie | Tefcold WBC |
|---|---|
| Type | WBC 480 |
| Uitvoering | Dubbel |
| Binnenafmetingen | B 1295 x D 760 x H 1100 mm |
| Capaciteit | 2x 240 liter |
| Koel-/vriesunit | Ja |
| Temperatuurbereik | -2°C / +8°C |
| Koelmiddel | R290 (80 g) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Winterregeling | Nee |
| Geluidsniveau | < 62 dB(A) |
| Aansluitwaarde | 1,4 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Materiaal wanden | RVS AISI-304 |
| Materiaal vloer | RVS AISI-304 |
| Deurlocatie | Voorkant |
| Afsluitbaar | Nee |
| Gewicht | 188 kg |
| Breedte | 1740 mm |
| Diepte | 985 mm |
| Hoogte | 1280 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Tefcold Afvalbakkoeler | WBC | Dubbel (2x 240L-Container) | Incl. Koelunit | -2°C/+8°C | 1.4kW (230V) | 1740x985x1280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Tefcold |
|---|---|
| Artikelnummer | 44597 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


