Qusinox Afvalbak | Rvs | 34l | Tuimeldeksel | 400x500x1000(h)mm
€350,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Qusinox Afvalbak | Rvs | 34l | Tuimeldeksel | 400x500x1000(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€350,00 excl. btw
€423,50 incl. btw
Of €141,17 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Qusinox |
| Artikelnummer: | 921215 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze afvalbak Qusinox maakt het eenvoudig om afval netjes te verzamelen in professionele omgevingen. De tuimeldeksel zorgt voor snelle en hygiënische toegang, waardoor je afval gemakkelijk kunt deponeren zonder direct contact met de inhoud.
Je gebruikt deze afvalbak dankzij de robuuste RVS constructie die geschikt is voor intensief gebruik. Het ontwerp maakt het wisselen vuilniszakken eenvoudig en efficiënt, wat bijdraagt aan een praktische en hygiënische werkomgeving.
Bestel de Qusinox Afvalbak | RVS | 34L | Tuimeldeksel | 400x500x1000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Je gebruikt deze afvalbak dankzij de robuuste RVS constructie die geschikt is voor intensief gebruik. Het ontwerp maakt het wisselen vuilniszakken eenvoudig en efficiënt, wat bijdraagt aan een praktische en hygiënische werkomgeving.
Specificaties
| Uitvoering | Afvalbak |
|---|---|
| Bruto inhoud | 34 liter |
| Materiaal | RVS 18/8 |
| Opening / deksel | Tuimeldeksel |
| Binnenemmer | Ja |
| Wielen | Nee |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 1000 mm |
Bestel de Qusinox Afvalbak | RVS | 34L | Tuimeldeksel | 400x500x1000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Qusinox |
|---|---|
| Artikelnummer | 921215 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
