Panasonic Inverter-magnetron | Pro I | Rvs | 18l | 1800w | Programmering | 230v | 442x508x337(h)mm
€1.475,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Panasonic Inverter-magnetron | Pro I | Rvs | 18l | 1800w | Programmering | 230v | 442x508x337(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.475,00 excl. btw
€1.784,75 incl. btw
Of €594,92 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Panasonic |
| Artikelnummer: | NE-1864 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Panasonic NE-1864 compacte professionele magnetron uit de PRO I-serie is speciaal ontwikkeld voor intensief gebruik. Dankzij het RVS en ergonomische design is de oven eenvoudig schoon te houden en ideaal voor drukke keukens.
De oven is uitgerust met twee magnetronbuizen (boven en onder) en de geavanceerde INVERTER-technologie. Hierdoor kun je voedsel sneller en gelijkmatiger ontdooien en verwarmen, met nauwkeurige instellingen voor elk gerecht. Bovendien is dit model energiezuiniger dan eerdere uitvoeringen, wat scheelt in de kosten.
Met het heldere display heb je altijd duidelijk zicht op het ingestelde vermogen en de resterende kooktijd. Daarnaast beschikt de NE-1864 over een zelfdiagnosesysteem en levert hij een krachtig afgegeven vermogen 1800 Watt – perfect voor professioneel gebruik waar betrouwbaarheid en snelheid essentieel zijn.
Bestel de Panasonic Inverter-Magnetron | PRO I | RVS | 18L | 1800W | Programmering | 230V | 442x508x337(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De oven is uitgerust met twee magnetronbuizen (boven en onder) en de geavanceerde INVERTER-technologie. Hierdoor kun je voedsel sneller en gelijkmatiger ontdooien en verwarmen, met nauwkeurige instellingen voor elk gerecht. Bovendien is dit model energiezuiniger dan eerdere uitvoeringen, wat scheelt in de kosten.
Met het heldere display heb je altijd duidelijk zicht op het ingestelde vermogen en de resterende kooktijd. Daarnaast beschikt de NE-1864 over een zelfdiagnosesysteem en levert hij een krachtig afgegeven vermogen 1800 Watt – perfect voor professioneel gebruik waar betrouwbaarheid en snelheid essentieel zijn.
Specificaties
| Serie | Panasonic PRO I |
|---|---|
| Type | NE-1864 |
| Uitvoering | Inverter-magnetron |
| Magnetronvermogen | 1800 W |
| Grillfunctie | Nee |
| Bruto inhoud | 18 liter |
| Kookkamer | B 331 x D 310 x H 175 mm |
| Aantal niveaus | 1 |
| Bediening | Touch |
| Programmering | Ja |
| Aantal programma's | 30 |
| Timer | Ja |
| Scharnierkant | Links |
| Materiaal | RVS |
| Voeding | 230 V (50 Hz) |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 18 kg |
| Breedte | 422 mm |
| Diepte | 508 mm |
| Hoogte | 337 mm |
Bestel de Panasonic Inverter-Magnetron | PRO I | RVS | 18L | 1800W | Programmering | 230V | 442x508x337(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Panasonic |
|---|---|
| Artikelnummer | NE-1864 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel


