Combisteel Magnetron | 230v | 3.2kw | Touch-bediening | 574x528x368(h)mm
€1.325,00
€993,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Magnetron | 230v | 3.2kw | Touch-bediening | 574x528x368(h)mm | 3.2kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.325,00
U bespaart €331,25 (25%)
€993,75 excl. btw
€1.202,44 incl. btw
Of €400,81 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7455.1660 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Magnetron
Breedte 574 mm Diepte 528 mm Hoogte 368 mm
Spanning 230V
Frequentie (Hz) 50
El. vermorgen (kW) 3,2
Afg. vermogen (W) 2100
Inh. Bruto (ltr) 34
Ovenruimte bxdxh mm 360x409x225
Touch screen bediening
Geen verlichting
Gewicht bruto (kg) 34.3
Bestel de CombiSteel Magnetron | 230V | 3.2kW | Touch-Bediening | 574x528x368(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Breedte 574 mm Diepte 528 mm Hoogte 368 mm
Spanning 230V
Frequentie (Hz) 50
El. vermorgen (kW) 3,2
Afg. vermogen (W) 2100
Inh. Bruto (ltr) 34
Ovenruimte bxdxh mm 360x409x225
Touch screen bediening
Geen verlichting
Gewicht bruto (kg) 34.3
Specificaties
| Breedte | 574mm |
|---|---|
| Diepte | 528mm |
| Hoogte | 368mm |
| Voltage | 230V |
| kW | 3.2 |
| Gewicht | 34.3 |
Bestel de CombiSteel Magnetron | 230V | 3.2kW | Touch-Bediening | 574x528x368(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7455.1660 |
| EAN / Barcode | 7435137870821 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel







