Saro Combimagnetron | Rvs | 25l | 1400w | Grillfunctie | 230v | 483x434x281(h)mm
€185,00
€120,25
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Combimagnetron | Rvs | 25l | 1400w | Grillfunctie | 230v | 483x434x281(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€185,00
U bespaart €64,75 (35%)
€120,25 excl. btw
€145,50 incl. btw
Of €48,50 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 288-1005 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De WD900U combimagnetron Saro combineert efficiëntie en gebruiksgemak in een compact ontwerp met een robuuste behuizing zilverkleurig verzinkt staal en een hygiënische RVS binnenkant met bruto inhoud 25 liter.
De combimagnetron heeft 5 instelbare magnetronvermogens tot maximaal 1400 Watt en een krachtige grillfunctie 1000 Watt, zodat het apparaat geschikt is voor zowel verwarmen als grillen. Het glazen draaiplateau zorgt daarbij voor een gelijkmatige verhitting gerechten en daarnaast heeft de magnetron ook een speciale ontdooistand, wat samen met de timer tot 30 min. voor optimaal gebruiksgemak zorgt!
Bestel de Saro Combimagnetron | RVS | 25L | 1400W | Grillfunctie | 230V | 483x434x281(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De combimagnetron heeft 5 instelbare magnetronvermogens tot maximaal 1400 Watt en een krachtige grillfunctie 1000 Watt, zodat het apparaat geschikt is voor zowel verwarmen als grillen. Het glazen draaiplateau zorgt daarbij voor een gelijkmatige verhitting gerechten en daarnaast heeft de magnetron ook een speciale ontdooistand, wat samen met de timer tot 30 min. voor optimaal gebruiksgemak zorgt!
Specificaties
| Type | Saro WD900U |
|---|---|
| Uitvoering | Combimagnetron |
| Magnetronvermogen | 1400 W |
| Grillfunctie | Ja |
| Grillvermogen | 1000 W |
| Bruto inhoud | 25 liter |
| Kookkamer | B 340 x D 363 x H 197 mm |
| Aantal niveaus | 1 |
| Bediening | Analoog |
| Programmering | Nee |
| Timer | ≤ 30 min. |
| Binnenverlichting | Ja |
| Scharnierkant | Links |
| Materiaal | Verzinkt staal, RVS |
| Aansluitwaarde | 1,4 kW |
| Voeding | 230 V (50 Hz) |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 15 kg |
| Breedte | 483 mm |
| Diepte | 434 mm |
| Hoogte | 281 mm |
Bestel de Saro Combimagnetron | RVS | 25L | 1400W | Grillfunctie | 230V | 483x434x281(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 288-1005 |
| EAN / Barcode | 4017337071685 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel

