Jantex Afvalbak | Kunststof | Zwart | 80l | Open | 520x298x750(h)mm
€37,59
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Jantex Afvalbak | Kunststof | Zwart | 80l | Open | 520x298x750(h)mm
OP VOORRAAD
€37,59 excl. btw
€45,48 incl. btw
Of €15,16 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Jantex |
| Artikelnummer: | DX966 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Jantex zwarte slanke afvalbak 80 liter is ontworpen om met zijn compacte ontwerp in elke kleine ruimte te passen, waardoor je ruimtebesparend afvalbeheer kunt toepassen. De bak heeft een verhoogde lip op de rand, waardoor je vuilniszakken snel en eenvoudig kunt plaatsen en ze op hun plaats blijven totdat ze geleegd worden. Zo kan het personeel gerust recyclebare goederen weggooien zonder zich zorgen te maken over losse vuilniszakken.
Jantex slanke afvalbakken zijn geschikt voor algemeen gebruik of kunnen gecombineerd worden met de Jantex-reeks afvalscheidingsstickers om een complete recyclingoplossing te creëren voor jou of je klanten. Een dolly op wielen is apart verkrijgbaar (CL925) voor extra gebruiksgemak.
Bestel de Jantex Afvalbak | Kunststof | Zwart | 80L | Open | 520x298x750(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Jantex slanke afvalbakken zijn geschikt voor algemeen gebruik of kunnen gecombineerd worden met de Jantex-reeks afvalscheidingsstickers om een complete recyclingoplossing te creëren voor jou of je klanten. Een dolly op wielen is apart verkrijgbaar (CL925) voor extra gebruiksgemak.
Specificaties
| Uitvoering | Afvalbak |
|---|---|
| Bruto inhoud | 80 liter |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Opening / deksel | Open |
| Wielen | Optie |
| Breedte | 520 mm |
| Diepte | 298 mm |
| Hoogte | 750 mm |
Bestel de Jantex Afvalbak | Kunststof | Zwart | 80L | Open | 520x298x750(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Jantex |
|---|---|
| Artikelnummer | DX966 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

