Arktic by Hendi Saladette | Kitchenline | 380l | 3 Deuren (1/1 Gn) | Boven 4x 1/1 GN | -2°c/+8°c | Geforceerd | Glasopzet + Snijblad | 1365x700x880/1300(h)mm
€1.695,00
€1.271,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Saladette | Kitchenline | 380l | 3 Deuren (1/1 Gn) | Boven 4x 1/1 GN | -2°c/+8°c | Geforceerd | Glasopzet + Snijblad | 1365x700x880/1300(h)mm | 1295x595x500(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.695,00
U bespaart €423,75 (25%)
€1.271,25 excl. btw
€1.538,21 incl. btw
Of €512,74 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 232798 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele saladette uit de KitchenLine-serie Arktic by HENDI is volledig uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS. De deuren zijn voorzien ingewerkte handgrepen over de volledige breedte en zijn geschikt voor 1/1 GN-formaat.
Daarnaast heeft de saladette boven een glasopzet met daaronder ruimte voor 4x 1/1 GN-bakkenmet een maximum hoogte 150 mm. En voor de ruimte voor GN-bakken zit een praktisch kunststof snijblad over de volledige breedte.
Krachtige KoelingDe saladette is voorzien krachtige geforceerde koeling met temperatuurbereik -2°C/+8°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening. Daarnaast heeft het apparaat isolatie 35 mm polyurethaanschuim, maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en is de saladette ook geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen tot wel 43°C!
Optimaal GebruiksgemakDe onderzijde is voorzien verstelbare kunststof voeten, voor stabielere plaatsing, en daarnaast wordt het apparaat stekkerklaar geleverd met 1 verstelbaar rooster per deur en zijn GN-bakken los verkrijgbaar.
Bestel de Arktic by HENDI Saladette | KitchenLine | 380L | 3 Deuren (1/1 GN) | Boven 4x 1/1 GN | -2°C/+8°C | Geforceerd | Glasopzet + Snijblad | 1365x700x880/1300(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Daarnaast heeft de saladette boven een glasopzet met daaronder ruimte voor 4x 1/1 GN-bakkenmet een maximum hoogte 150 mm. En voor de ruimte voor GN-bakken zit een praktisch kunststof snijblad over de volledige breedte.
Krachtige KoelingDe saladette is voorzien krachtige geforceerde koeling met temperatuurbereik -2°C/+8°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening. Daarnaast heeft het apparaat isolatie 35 mm polyurethaanschuim, maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en is de saladette ook geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen tot wel 43°C!
Optimaal GebruiksgemakDe onderzijde is voorzien verstelbare kunststof voeten, voor stabielere plaatsing, en daarnaast wordt het apparaat stekkerklaar geleverd met 1 verstelbaar rooster per deur en zijn GN-bakken los verkrijgbaar.
Specificaties
| Serie | Arktic by HENDI KitchenLine |
|---|---|
| Bruto inhoud | 380 liter |
| Binnenafmetingen | B 1295 x D 595 x H 500 mm |
| Deur(en) | 3 |
| Lade(n) | Nee |
| GN-ruimte boven | 4x 1/1 GN (max. 150 mm) |
| Deksel | Glasopzet (open) |
| Snijblad | Ja |
| Temperatuurbereik | -2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Omgevingstemperatuur | 10°C / 43°C (40% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 35 mm (polyurethaan) |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten roosters | 3 |
| Roosterformaat | 1/1 GN (B 335 x D 570 mm) |
| Binnenverlichting | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Wielen | Nee |
| Aansluitwaarde | 0,31 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 105 kg |
| Breedte | 1365 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 880 / 1300 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Saladette | KitchenLine | 380L | 3 Deuren (1/1 GN) | Boven 4x 1/1 GN | -2°C/+8°C | Geforceerd | Glasopzet + Snijblad | 1365x700x880/1300(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 232798 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


