Gastronoble Inklapbare Tafel | Helsinki | Hout/staal | Houten Blad | Zwart Frame | Indoor | 700x700x750(h)mm
€171,99
€146,19
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Gastronoble Inklapbare Tafel | Helsinki | Hout/staal | Houten Blad | Zwart Frame | Indoor | 700x700x750(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€171,99
U bespaart €25,80 (15%)
€146,19 excl. btw
€176,89 incl. btw
Of €58,96 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Gastronoble |
| Artikelnummer: | FT986 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Modern vormgegeven opklapbare bistro tafel waarmee je eenvoudig extra capaciteit creëert. Met stevige draai- en kiepmechanisme om het tafelblad opzij te klappen, zodat je de tafel compact op kunt slaan.
Bestel de Gastronoble Inklapbare Tafel | HELSINKI | Hout/Staal | Houten Blad | Zwart Frame | Indoor | 700x700x750(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal blad | Hout |
|---|---|
| Materiaal poten | Staal (poedercoating) |
| Kleur / afwerking blad | Houtlook |
| Kleur / afwerking poten | Zwart |
| Kantelbaar / inklapbaar | Ja |
| Bladformaat | 700 x 700 mm |
| Parasolvoorziening | Nee |
| Toepassing | Binnen |
| Gewicht | 11,1 kg |
| Breedte | 700 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 750 mm |
Bestel de Gastronoble Inklapbare Tafel | HELSINKI | Hout/Staal | Houten Blad | Zwart Frame | Indoor | 700x700x750(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Gastronoble |
|---|---|
| Artikelnummer | FT986 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
