Veba Inklapbare Buffettafel | Hout/staal | Houten Blad | Zwart Frame | Indoor | 1220x760x760(h)mm
€143,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Veba Inklapbare Buffettafel | Hout/staal | Houten Blad | Zwart Frame | Indoor | 1220x760x760(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€143,00 excl. btw
€173,03 incl. btw
Of €57,68 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | VEBA |
| Artikelnummer: | 21122 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze rechthoekige inklapbare buffettafel VEBA is ideaal voor gebruik tijdens horecagelegenheden en evenementen. Dankzij het sterke multiplex blad, het zwarte stalen frame en de beschermende aluminium stootrand is deze tafel bestand tegen intensief gebruik. Het inklapbare ontwerp maakt het gemakkelijk om de tafel snel op te bergen na gebruik. Verkrijgbaar in verschillende afmetingen.
Let op, uitsluitend geschikt voor indoor gebruik.
Bestel de VEBA Inklapbare Buffettafel | Hout/Staal | Houten Blad | Zwart Frame | Indoor | 1220x760x760(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Let op, uitsluitend geschikt voor indoor gebruik.
Specificaties
| Materiaal blad | Hout |
|---|---|
| Materiaal poten | Staal |
| Kleur / afwerking blad | Multiplex |
| Kleur / afwerking poten | Zwart |
| Kantelbaar / inklapbaar | Ja |
| Bladformaat | 1220 x 760 mm |
| Parasolvoorziening | Nee |
| Toepassing | Binnen |
| Gewicht | 17 kg |
| Breedte | 1220 mm |
| Diepte | 760 mm |
| Hoogte | 760 mm |
Bestel de VEBA Inklapbare Buffettafel | Hout/Staal | Houten Blad | Zwart Frame | Indoor | 1220x760x760(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | VEBA |
|---|---|
| Artikelnummer | 21122 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

