Bolero Inklapbare Tafel | Kunststof/staal | Mintgroen Blad | Wit Frame | Indoor | 800x800x740(h)mm
€167,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Inklapbare Tafel | Kunststof/staal | Mintgroen Blad | Wit Frame | Indoor | 800x800x740(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€167,99 excl. btw
€203,27 incl. btw
Of €67,76 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | FB623 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Op zoek naar een esthetische manier om eten te serveren in jouw feestzaal of een on-the-go cateraar? Zoek niet verder dan deze mintgroene polypropyleen tafel Bolero. Omdat de tafel opvouwbaar is, kan hij gemakkelijk worden opgeborgen - ideaal voor locaties waar tafels niet permanent neergezet hoeven te worden, zoals voor bruiloften of feesten. En met ingebouwde voetstoppers wordt de vloer beschermd tegen vlekken - perfect voor mobiele cateraars, voor gebruik op locaties buiten de locatie. Als klap op de vuurpijl is de tafel ongelooflijk licht gewicht. Het kan dus gemakkelijk worden verplaatst om de gewenste eet- of transportindeling te creëren, wat het jouw personeel gemakkelijker maakt.
Bestel de Bolero Inklapbare Tafel | Kunststof/Staal | Mintgroen Blad | Wit Frame | Indoor | 800x800x740(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal blad | Kunststof (polypropyleen) |
|---|---|
| Materiaal poten | Staal |
| Kleur / afwerking blad | Mintgroen |
| Kleur / afwerking poten | Wit |
| Kantelbaar / inklapbaar | Ja |
| Bladformaat | 800 x 800 mm |
| Parasolvoorziening | Nee |
| Stelvoeten | Ja |
| Constructie | Zelfmontage |
| Toepassing | Binnen |
| Gewicht | 12,7 kg |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Hoogte | 740 mm |
Bestel de Bolero Inklapbare Tafel | Kunststof/Staal | Mintgroen Blad | Wit Frame | Indoor | 800x800x740(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | FB623 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


