Veba Biertafel | Hout/staal | Sparren-grenenhout Blad | Groen Frame | In-/outdoor | 2200x500x780(h)mm
€153,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Veba Biertafel | Hout/staal | Sparren-grenenhout Blad | Groen Frame | In-/outdoor | 2200x500x780(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€153,00 excl. btw
€185,13 incl. btw
Of €61,71 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | VEBA |
| Artikelnummer: | 30050 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze biertafel VEBA is de perfecte keuze voor het inrichten zowel kleine als grote evenementen. De tafel staat bekend om zijn stabiliteit, hoge draagvermogen en doordacht ontwerp. Het blad is voorzien drie stapellatten: de buitenste zijn verlijmd én gebout, terwijl de middelste extra lat gelijmd en geschroefd is voor extra stevigheid. Het groene onderstel hoekstaal in ijzer zorgt voor optimale stabiliteit. De ronde afwerking voorkomt krassen het stapelen, wat deze tafel ideaal maakt voor intensief gebruik. Verkrijgbaar in diverse afmetingen en uitgevoerd in premium brouwerijkwaliteit.
Bestel de VEBA Biertafel | Hout/Staal | Sparren-Grenenhout Blad | Groen Frame | In-/Outdoor | 2200x500x780(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal blad | Sparren-grenenhout |
|---|---|
| Materiaal poten | Staal |
| Kleur / afwerking poten | Groen |
| Kantelbaar / inklapbaar | Ja |
| Bladformaat | 2200 x 500 mm |
| Draagkracht | 300 kg |
| Parasolvoorziening | Nee |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Gewicht | 23,5 kg |
| Breedte | 2200 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Hoogte | 780 mm |
Bestel de VEBA Biertafel | Hout/Staal | Sparren-Grenenhout Blad | Groen Frame | In-/Outdoor | 2200x500x780(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | VEBA |
|---|---|
| Artikelnummer | 30050 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


