Bolero Statafel | Bistro | Hout/staal | Essenhout Blad | Zilverkleurig Frame | Indoor | 600x600x1040(h)mm
€165,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Statafel | Bistro | Hout/staal | Essenhout Blad | Zilverkleurig Frame | Indoor | 600x600x1040(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€165,99 excl. btw
€200,85 incl. btw
Of €66,95 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | FU599 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met hetzelfde stijlvolle stalen frame dat de BISTRO-serie zo populair maakt alles stijlbewuste bars tot cafés, speelt de Bolero Bistrotafel moeiteloos in op het gebruik ruwe, natuurlijke materialen en zichtbare armaturen in de industriële interieurtrend om een look te creëren die zowel ontspannen als ontspannend is. en toch verfijnd. Het essenhouten blad combineert uitstraling met duurzaamheid, waardoor je commerciële kracht krijgt met extra stijl, terwijl het gegalvaniseerde stalen frame ervoor zorgt dat het stabiel blijft onder gewicht. De niet-markerende rubberen antislipvoetjes zorgen voor de finishing touch en beschermen jouw vloeren tegen krassen en slijtage die metalen voetjes kunnen veroorzaken. Breng een beetje stijl op tafel met Bolero.
Bestel de Bolero Statafel | BISTRO | Hout/Staal | Essenhout Blad | Zilverkleurig Frame | Indoor | 600x600x1040(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | Bolero BISTRO |
|---|---|
| Materiaal blad | Essenhout |
| Materiaal poten | Staal (gegalvaniseerd) |
| Kleur / afwerking poten | Zilverkleurig |
| Kantelbaar / inklapbaar | Ja |
| Bladformaat | 600 x 600 mm |
| Parasolvoorziening | Nee |
| Toepassing | Binnen |
| Gewicht | 13 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 1040 mm |
Bestel de Bolero Statafel | BISTRO | Hout/Staal | Essenhout Blad | Zilverkleurig Frame | Indoor | 600x600x1040(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | FU599 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


