Mastro Bak-/grillplaat | 650 Line | Gas | Glad Oppervlak 995x520 (rvs) | 11.4kw | 1000x650x300(h)mm
€2.468,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Mastro Bak-/grillplaat | 650 Line | Gas | Glad Oppervlak 995x520 (rvs) | 11.4kw | 1000x650x300(h)mm | 11.4kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.468,00 excl. btw
€2.986,28 incl. btw
Of €995,43 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Mastro |
| Artikelnummer: | MS6510FTET |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De 650 LINE kooklijn Mastro biedt een professionele serie apparatuur en toebehoren hoge kwaliteit. Alle apparaten, neutrale elementen en onderstellen zijn uitgevoerd met hoge kwaliteit RVS behuizing en degelijke, robuuste techniek.
Bovendien biedt de 650 LINE een zeer brede keuze aan diverse apparatuur op zowel gas als elektriciteit en een ruim aanbod aan accessoires en toebehoren.
Gas Bak-/GrillplaatDeze extra brede tafelmodel bak-/grillplaat op gas uit de 650 LINE kooklijn Mastro heeft een behuizing RVS en een glad bakoppervlak, ook RVS. Het apparaat heeft RVS branders met gestabiliseerde vlam met gasklepregeling door middel de stevige draaiknop.
Optimale PrestatiesHet bakoppervlak heeft een zeer gelijkmatige warmteverdeling over de hele oppervlakte en is uitgevoerd met een opvanggoot vooraan. Ook is de bak-/grillplaat te combineren met bijbehorend onderstel uit de Mastro 650 LINE kooklijn.
Bestel de Mastro Bak-/Grillplaat | 650 LINE | Gas | Glad Oppervlak 995x520 (RVS) | 11.4kW | 1000x650x300(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bovendien biedt de 650 LINE een zeer brede keuze aan diverse apparatuur op zowel gas als elektriciteit en een ruim aanbod aan accessoires en toebehoren.
Gas Bak-/GrillplaatDeze extra brede tafelmodel bak-/grillplaat op gas uit de 650 LINE kooklijn Mastro heeft een behuizing RVS en een glad bakoppervlak, ook RVS. Het apparaat heeft RVS branders met gestabiliseerde vlam met gasklepregeling door middel de stevige draaiknop.
Optimale PrestatiesHet bakoppervlak heeft een zeer gelijkmatige warmteverdeling over de hele oppervlakte en is uitgevoerd met een opvanggoot vooraan. Ook is de bak-/grillplaat te combineren met bijbehorend onderstel uit de Mastro 650 LINE kooklijn.
Specificaties
| Serie | Mastro LINE 650 |
|---|---|
| Uitvoering | Tafelmodel |
| Verhitting | Gas |
| Formaat bakoppervlak | B 995 x D 520 mm |
| Materiaal bakoppervlak | RVS |
| Afwerking bakoppervlak | Glad |
| Bediening | Analoog |
| Vetopvang-/lekbak | Ja |
| Behuizing | RVS AISI-304 |
| Onderstel | Optie |
| Vermogen | 11,4 kW |
| Breedte | 1000 mm |
| Diepte | 650 mm |
| Hoogte | 300 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Mastro Bak-/Grillplaat | 650 LINE | Gas | Glad Oppervlak 995x520 (RVS) | 11.4kW | 1000x650x300(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Mastro |
|---|---|
| Artikelnummer | MS6510FTET |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
