Mastro Fornuis + Heteluchtoven | 650 Line | Gas | 6 Branders | 30.8kw | Neutraal Vak (1/1 Gn) | 1100x650x850(h)mm
€4.222,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Mastro Fornuis + Heteluchtoven | 650 Line | Gas | 6 Branders | 30.8kw | Neutraal Vak (1/1 Gn) | 1100x650x850(h)mm | 3.6kW | 530x540x250(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.222,00 excl. btw
€5.108,62 incl. btw
Of €1.702,87 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Mastro |
| Artikelnummer: | MS6511TPFG |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De 650 LINE kooklijn Mastro biedt een professionele serie apparatuur en toebehoren hoge kwaliteit. Alle apparaten, neutrale elementen en onderstellen zijn uitgevoerd met hoge kwaliteit RVS behuizing en degelijke, robuuste techniek.
Bovendien biedt de 650 LINE een zeer brede keuze aan diverse apparatuur op zowel gas als elektriciteit en een ruim aanbod aan accessoires en toebehoren.
GasfornuisDit fornuis met heteluchtoven - beide op gas - uit de 650 LINE kooklijn Mastro is volledig gemaakt hoge kwaliteit RVS. Het fornuis beschikt over 6 messing high-efficiency branders met vermogen 3x 3,6 kW en 3x 5 kW en geëmailleerde gietijzeren pannendragers. De branders met gasklepregeling zijn eenvoudig onafhankelijk te bedienen met behulp stevige draaiknoppen.
Krachtige Heteluchtoven (Gas)De heteluchtoven met krachtige ventilator en RVS branders met gestabiliseerde vlam (5 kW), voor optimale verhitting en warmteverdeling, is voorzien dubbelwandige deur en behuizing met thermische isolatie, zodat de warmte goed binnen blijft. De ovendeur heeft geveerde scharnieren en RVS handgreep.
De oven heeft een thermostatisch instelbaar temperatuurbereik 120°C/320°C met degelijke draaiknop en wordt standaard geleverd met 1 ovenrooster. Extra roosters en bakplaten zijn los verkrijgbaar.
Optimaal GebruiksgemakDaarnaast beschikt het fornuis over een diepgetrokken vetopvangschaal per 2 kookpunten voor eenvoudiger reinigen, zit er naast de oven nog een neutraal vak met draaideur en ruimte voor 1/1 GN-formaat en heeft het apparaat verstelbare RVS poten voor extra stabiliteit!
Bestel de Mastro Fornuis + Heteluchtoven | 650 LINE | Gas | 6 Branders | 30.8kW | Neutraal Vak (1/1 GN) | 1100x650x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bovendien biedt de 650 LINE een zeer brede keuze aan diverse apparatuur op zowel gas als elektriciteit en een ruim aanbod aan accessoires en toebehoren.
GasfornuisDit fornuis met heteluchtoven - beide op gas - uit de 650 LINE kooklijn Mastro is volledig gemaakt hoge kwaliteit RVS. Het fornuis beschikt over 6 messing high-efficiency branders met vermogen 3x 3,6 kW en 3x 5 kW en geëmailleerde gietijzeren pannendragers. De branders met gasklepregeling zijn eenvoudig onafhankelijk te bedienen met behulp stevige draaiknoppen.
Krachtige Heteluchtoven (Gas)De heteluchtoven met krachtige ventilator en RVS branders met gestabiliseerde vlam (5 kW), voor optimale verhitting en warmteverdeling, is voorzien dubbelwandige deur en behuizing met thermische isolatie, zodat de warmte goed binnen blijft. De ovendeur heeft geveerde scharnieren en RVS handgreep.
De oven heeft een thermostatisch instelbaar temperatuurbereik 120°C/320°C met degelijke draaiknop en wordt standaard geleverd met 1 ovenrooster. Extra roosters en bakplaten zijn los verkrijgbaar.
Optimaal GebruiksgemakDaarnaast beschikt het fornuis over een diepgetrokken vetopvangschaal per 2 kookpunten voor eenvoudiger reinigen, zit er naast de oven nog een neutraal vak met draaideur en ruimte voor 1/1 GN-formaat en heeft het apparaat verstelbare RVS poten voor extra stabiliteit!
Specificaties
| Serie | Mastro 650 LINE |
|---|---|
| Verhitting | Gas |
| Branders / kookpunten | 6 |
| Temperatuurbereik | 120°C / 320°C (oven) |
| Bediening | Analoog |
| Vetopvang | Ja |
| Onderstel | Oven + neutraal vak (1/1 GN) |
| Niveauformaat oven | B 530 x D 530 mm |
| Binnenafmetingen oven | B 530 x D 540 x H 250 mm |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Verstelbare poten | Ja |
| Vermogen | 25,8 kW (3x 3,6 kW + 3x 5 kW fornuis) + 5 kW (oven) |
| Gewicht | 109 kg |
| Breedte | 1100 mm |
| Diepte | 650 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Mastro Fornuis + Heteluchtoven | 650 LINE | Gas | 6 Branders | 30.8kW | Neutraal Vak (1/1 GN) | 1100x650x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Mastro |
|---|---|
| Artikelnummer | MS6511TPFG |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
