Bartscher Koffiepercolator | Regina Plus | Rvs/zwart | 14l | 1.45kw (230v) | Enkelwandig | 340x340x470(h)mm
€149,00
€111,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Koffiepercolator | Regina Plus | Rvs/zwart | 14l | 1.45kw (230v) | Enkelwandig | 340x340x470(h)mm | 1.45kW
GRATIS VERZENDING
€149,00
U bespaart €37,25 (25%)
€111,75 excl. btw
€135,22 incl. btw
Of €45,07 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 190251 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Bartscher REGINA PLUS koffiepercolator is ontwikkeld voor locaties waar een hoge koffiecapaciteit en bedrijfszekerheid essentieel zijn. Met een bruto inhoud 14 liter, goed voor circa 90 kopjes koffie, is dit model geschikt voor piekmomenten en intensief gebruik. De minimale vulhoeveelheid 4,5 liter (ongeveer 30 kopjes) biedt daarnaast flexibiliteit lagere afname. En een volledige inhoud wordt in circa 90 minuten bereid.
De percolator is uitgevoerd met een RVS behuizing, een RVS ketel met geïsoleerde kunststof handgrepen en een kunststof deksel met geïsoleerde grepen voor veilig gebruik. Het RVS koffiefilter maakt gebruik met of zonder filterpapier mogelijk; gebruik zonder papieren filter wordt grof gemalen koffie aanbevolen. En twee afzonderlijke verwarmingssystemen, voor zetten en voor warmhouden, zorgen voor een efficiënte bereiding en een betrouwbare warmhoudfunctie.
Praktische details zoals de niveau-indicatie, controlelampjes voor warmhouden en voor het ontkalkingssignaal en een vrije hoogte 100 mm onder de aftapkraan ondersteunen een efficiënte bediening. En de meegeleverde reinigingsborstel en -schraper dragen aan eenvoudig onderhoud en langdurige prestaties in de professionele omgeving.
Bestel de Bartscher Koffiepercolator | REGINA PLUS | RVS/Zwart | 14L | 1.45kW (230V) | Enkelwandig | 340x340x470(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De percolator is uitgevoerd met een RVS behuizing, een RVS ketel met geïsoleerde kunststof handgrepen en een kunststof deksel met geïsoleerde grepen voor veilig gebruik. Het RVS koffiefilter maakt gebruik met of zonder filterpapier mogelijk; gebruik zonder papieren filter wordt grof gemalen koffie aanbevolen. En twee afzonderlijke verwarmingssystemen, voor zetten en voor warmhouden, zorgen voor een efficiënte bereiding en een betrouwbare warmhoudfunctie.
Praktische details zoals de niveau-indicatie, controlelampjes voor warmhouden en voor het ontkalkingssignaal en een vrije hoogte 100 mm onder de aftapkraan ondersteunen een efficiënte bediening. En de meegeleverde reinigingsborstel en -schraper dragen aan eenvoudig onderhoud en langdurige prestaties in de professionele omgeving.
Specificaties
| Serie | Bartscher REGINA |
|---|---|
| Type | REGINA PLUS 90 |
| Bruto inhoud | 14 liter |
| Bereidingstijd | ± 90 min. |
| Dispenscapaciteit | Ca. 90 kopjes |
| Dispensersysteem | Tapkraan |
| Uitloophoogte | 100 mm |
| Warmhoudfunctie | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Niveau-indicatie | Ja |
| Lekbak | Nee |
| Isolatie | Enkelwandig |
| Materiaal | RVS, kunststof |
| Kleur / afwerking | Geborsteld, zwart |
| Bijgesloten | Reinigingsborstel, reinigingsschraper |
| Wateraansluiting | Nee |
| Aansluitwaarde | 1,45 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 3,9 kg |
| Breedte | 340 mm |
| Diepte | 340 mm |
| Hoogte | 470 mm |
Bestel de Bartscher Koffiepercolator | REGINA PLUS | RVS/Zwart | 14L | 1.45kW (230V) | Enkelwandig | 340x340x470(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 190251 |
| EAN / Barcode | 4015613876818 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen












