Rational Onderstel | Rational Icombi Pro XS | 8 Niveaus (2/3 Gn) + 2 Vakken | 639x563x932(h)mm
€2.550,00
€2.167,50
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Rational Onderstel | Rational Icombi Pro XS | 8 Niveaus (2/3 Gn) + 2 Vakken | 639x563x932(h)mm | GN 2/3
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.550,00
U bespaart €382,50 (15%)
€2.167,50 excl. btw
€2.622,68 incl. btw
Of €874,23 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Rational |
| Artikelnummer: | 60.31.044 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit RVS onderstel met tussen- en bodemschap is speciaal geschikt voor de Rational iCombi Pro XS 6-2/3 en is uitgevoerd met 2 geleiderframes met ieder 4 niveaus in 2/3 GN en daarnaast 2 opbergvakken.
In de geleiderframes kunnen eenvoudig roosters en bakplaten uit de combisteamer worden geplaatst en de vakken geven extra bergruimte voor bijvoorbeeld gereedschap, ingrediënten en andere toebehoren!
Bestel de Rational Onderstel | Rational iCombi Pro XS | 8 Niveaus (2/3 GN) + 2 Vakken | 639x563x932(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
In de geleiderframes kunnen eenvoudig roosters en bakplaten uit de combisteamer worden geplaatst en de vakken geven extra bergruimte voor bijvoorbeeld gereedschap, ingrediënten en andere toebehoren!
Specificaties
| Serie | Rational iCombi Pro |
|---|---|
| Uitvoering | 8 niveaus (2/3 GN) + 2 vakken |
| Materiaal | RVS |
| Breedte | 639 mm |
| Diepte | 563 mm |
| Hoogte | 932 mm |
Bestel de Rational Onderstel | Rational iCombi Pro XS | 8 Niveaus (2/3 GN) + 2 Vakken | 639x563x932(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Rational |
|---|---|
| Artikelnummer | 60.31.044 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
