Combisteel Koffiepercolator | Rvs | 6L (40 Kopjes) | Dubbelwandig | 1.5kw (230v) | 231x346x480(h)mm
€149,00
€111,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koffiepercolator | Rvs | 6L (40 Kopjes) | Dubbelwandig | 1.5kw (230v) | 231x346x480(h)mm | 1.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€149,00
U bespaart €37,25 (25%)
€111,75 excl. btw
€135,22 incl. btw
Of €45,07 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7535.0020 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische koffiepercolator CombiSteel is uitgevoerd in hoogwaardig RVS met kunststof tap en geïsoleerde kunststof handgrepen, voor veilig en comfortabel gebruik.
Het apparaat heeft een warmhoudtemperatuur ca. 94°C/99°C, een dubbelwandige behuizing, voor optimaal temperatuurbehoud, en een inhoud 6 liter, wat neerkomt op een capaciteit ca. 40 kopjes koffie.
Bestel de CombiSteel Koffiepercolator | RVS | 6L (40 Kopjes) | Dubbelwandig | 1.5kW (230V) | 231x346x480(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het apparaat heeft een warmhoudtemperatuur ca. 94°C/99°C, een dubbelwandige behuizing, voor optimaal temperatuurbehoud, en een inhoud 6 liter, wat neerkomt op een capaciteit ca. 40 kopjes koffie.
Specificaties
| Bruto inhoud | 6 liter |
|---|---|
| Capaciteit | Ca. 40 kopjes |
| Temperatuurbereik | 94°C / 99°C |
| Bediening | Aan-/uitschakelaar |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Aansluitwaarde | 1,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 5 kg |
| Breedte | 231 mm |
| Diepte | 346 mm |
| Hoogte | 480 mm |
Bestel de CombiSteel Koffiepercolator | RVS | 6L (40 Kopjes) | Dubbelwandig | 1.5kW (230V) | 231x346x480(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7535.0020 |
| EAN / Barcode | 7422242973974 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


