Combisteel Wafelijzer | Enkel | Belgische Wafels (80x160mm) | 2.2kw (230v) | 300x320x300(h)mm
€555,00
€416,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Wafelijzer | Enkel | Belgische Wafels (80x160mm) | 2.2kw (230v) | 300x320x300(h)mm | 2.2kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€555,00
U bespaart €138,75 (25%)
€416,25 excl. btw
€503,66 incl. btw
Of €167,89 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7491.0050 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (2 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit professionele wafelijzer Combisteel is geschikt voor het bereiden heerlijke Belgische wafels (80x160 mm). Dankzij de krachtige verwarmingselementen worden de wafels snel en gelijkmatig gebakken, met een perfecte textuur. De stevige RVS behuizing zorgt voor duurzaamheid en maakt het apparaat geschikt voor dagelijks en intensief gebruik in de horeca.
Het tafelmodel is compact en eenvoudig te plaatsen in iedere keukenopstelling. Met het handige plug & play-systeem is het wafelijzer direct klaar voor gebruik. Een uitstekende keuze voor professionals die authentieke Belgische wafels willen serveren met gemak en consistentie.
Bestel de CombiSteel Wafelijzer | Enkel | Belgische Wafels (80x160mm) | 2.2kW (230V) | 300x320x300(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het tafelmodel is compact en eenvoudig te plaatsen in iedere keukenopstelling. Met het handige plug & play-systeem is het wafelijzer direct klaar voor gebruik. Een uitstekende keuze voor professionals die authentieke Belgische wafels willen serveren met gemak en consistentie.
Specificaties
| Uitvoering | Enkel |
|---|---|
| Verhitting | Elektrisch |
| Wafeltype/-vorm | Belgisch |
| Wafelmaat | 80 x 160 mm |
| Draaibaar | Nee |
| Verwisselbare wafelvormen | Nee |
| Bediening | Analoog |
| Timer | Nee |
| Behuizing | RVS |
| Vermogen | 2,2 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 24 kg |
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 320 mm |
| Hoogte | 300 mm |
Bestel de CombiSteel Wafelijzer | Enkel | Belgische Wafels (80x160mm) | 2.2kW (230V) | 300x320x300(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7491.0050 |
| EAN / Barcode | 7435137846802 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


