Combisteel Planeetmenger | 7L | 10 Snelheden | Kantelbare Kop | Verwijderbare Kom | 0.35kw (230v) | 235x412x430(h)mm
€599,00
€449,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Planeetmenger | 7L | 10 Snelheden | Kantelbare Kop | Verwijderbare Kom | 0.35kw (230v) | 235x412x430(h)mm | 0.35kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€599,00
U bespaart €149,75 (25%)
€449,25 excl. btw
€543,59 incl. btw
Of €181,20 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7062.0200 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele planeetmenger CombiSteel is uitgevoerd in hoogwaardige stalen behuizing met witte coating en heeft een kominhoud 7 liter.
De krachtige motor kan in 10 snelheden worden ingesteld tot een maximum toerental 780 TPM met de handige draaiknop.
Daarnaast zorgen de kantelbare kop en afneembare kom voor optimaal gebruiksgemak en wordt het apparaat geleverd inclusief diverse hulpstukken, zoals een bolgarde, deeghaak en platte mengarm.
Extra of vervangende hulpstukken zijn bovendien altijd los verkrijgbaar!
Bestel de CombiSteel Planeetmenger | 7L | 10 Snelheden | Kantelbare Kop | Verwijderbare Kom | 0.35kW (230V) | 235x412x430(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De krachtige motor kan in 10 snelheden worden ingesteld tot een maximum toerental 780 TPM met de handige draaiknop.
Daarnaast zorgen de kantelbare kop en afneembare kom voor optimaal gebruiksgemak en wordt het apparaat geleverd inclusief diverse hulpstukken, zoals een bolgarde, deeghaak en platte mengarm.
Extra of vervangende hulpstukken zijn bovendien altijd los verkrijgbaar!
Specificaties
| Kantelbare kop | Ja |
|---|---|
| Afneembare kom | Ja |
| Capaciteit/bruto inhoud | 7 liter |
| Snelheid/-heden | 10 |
| Rotatiesnelheid | 0 - 780 |
| Timer | Nee |
| Materiaal | Staal, RVS |
| Wielen | Nee |
| Bijgesloten | Kom, bolgarde, deeghaak, platte mengarm |
| Aansluitwaarde | 0,35 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 19 kg |
| Breedte | 235 mm |
| Diepte | 412 mm |
| Hoogte | 430 mm |
Bestel de CombiSteel Planeetmenger | 7L | 10 Snelheden | Kantelbare Kop | Verwijderbare Kom | 0.35kW (230V) | 235x412x430(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7062.0200 |
| EAN / Barcode | 7422242975978 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







