Saro Koffiepercolator | Saromica | Rvs | 6.75l | 1.5kw (230v) | Enkelwandig | 225x225x478(h)mm
€110,00
€71,50
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Koffiepercolator | Saromica | Rvs | 6.75l | 1.5kw (230v) | Enkelwandig | 225x225x478(h)mm | 1.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€110,00
U bespaart €38,50 (35%)
€71,50 excl. btw
€86,52 incl. btw
Of €28,84 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 317-1000 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Saro SAROMICA 6005 koffiepercolator is ontworpen voor het efficiënt zetten en warmhouden grotere hoeveelheden koffie in professionele omgevingen zoals ontbijtbuffetten, kantoren, cafés en zorginstellingen.
Met een capaciteit 6,75 liter, goed voor circa 40 kopjes koffie, en een bereidingstijd ongeveer 25 minuten is het apparaat uitstekend geschikt voor locaties waar continu koffie beschikbaar moet zijn. En dankzij de aparte systemen voor zetten (ca. 94°C/97°C) en warmhouden (ca. 88°C) wordt de heerlijkste koffie gezet en blijft deze bovendien langdurig op optimale serveertemperatuur.
De percolator is vervaardigd uit robuust RVS en voorzien geïsoleerde kunststof handgrepen aan de zijkanten en op het deksel voor veilig gebruik. De fijnmazige RVS filtermand maakt het daarbij mogelijk grofgemalen koffie direct te gebruiken, zonder filterpapier. En daarnaast zorgen het kijkglas voor niveau-indicatie en de non-drip tapkraan voor extra gebruiksgemak tijdens het serveren.
Bestel de Saro Koffiepercolator | SAROMICA | RVS | 6.75L | 1.5kW (230V) | Enkelwandig | 225x225x478(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Met een capaciteit 6,75 liter, goed voor circa 40 kopjes koffie, en een bereidingstijd ongeveer 25 minuten is het apparaat uitstekend geschikt voor locaties waar continu koffie beschikbaar moet zijn. En dankzij de aparte systemen voor zetten (ca. 94°C/97°C) en warmhouden (ca. 88°C) wordt de heerlijkste koffie gezet en blijft deze bovendien langdurig op optimale serveertemperatuur.
De percolator is vervaardigd uit robuust RVS en voorzien geïsoleerde kunststof handgrepen aan de zijkanten en op het deksel voor veilig gebruik. De fijnmazige RVS filtermand maakt het daarbij mogelijk grofgemalen koffie direct te gebruiken, zonder filterpapier. En daarnaast zorgen het kijkglas voor niveau-indicatie en de non-drip tapkraan voor extra gebruiksgemak tijdens het serveren.
Specificaties
| Serie | Saro SAROMICA |
|---|---|
| Type | SAROMICA 6005 |
| Bruto inhoud | 6,75 liter |
| Bereidingstijd | ± 25 min. |
| Dispenscapaciteit | ± 40 kopjes |
| Dispensersysteem | Tapkraan |
| Non-drip | Ja |
| Warmhoudfunctie | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Niveau-indicatie | Ja |
| Lekbak | Nee |
| Isolatie | Enkelwandig |
| Materiaal | RVS, kunststof |
| Wateraansluiting | Nee |
| Aansluitwaarde | 1,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 5 kg |
| Breedte | 225 mm |
| Diepte | 225 mm |
| Hoogte | 478 mm |
Bestel de Saro Koffiepercolator | SAROMICA | RVS | 6.75L | 1.5kW (230V) | Enkelwandig | 225x225x478(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 317-1000 |
| EAN / Barcode | 4017337317004 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



