Saro Koffiepercolator | Cappono | Rvs | 10.8l | 1.6kw (230v) | Dubbelwandig | 350x345x490(h)mm
€155,00
€100,75
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Koffiepercolator | Cappono | Rvs | 10.8l | 1.6kw (230v) | Dubbelwandig | 350x345x490(h)mm | 1.6kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€155,00
U bespaart €54,25 (35%)
€100,75 excl. btw
€121,91 incl. btw
Of €40,64 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 213-7560 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Saro CAPPONO dubbelwandige koffiepercolator is een efficiënte oplossing voor het zetten en warmhouden zeer grote hoeveelheden koffie in professionele omgevingen zoals ontbijtbuffetten, kantoren, cafés en zorginstellingen. Met een ruime capaciteit 10,8 liter, goed voor circa 100 kopjes koffie, is het apparaat ideaal voor locaties waar gedurende langere tijd koffie beschikbaar moet zijn.
Dankzij de afzonderlijke systemen voor zetten en warmhouden blijft de koffie bovendien na het zetten langdurig op een perfecte serveertemperatuur ca. 88°C. De dubbelwandige behuizing zorgt daarbij voor extra isolatie, waardoor warmteverlies tijdens het zetten en warmhouden beperkt blijft en de oppervlaktetemperatuur aan de buitenzijde maximaal circa 30°C bedraagt. Dit draagt niet alleen aan energiebesparing, maar verhoogt ook de veiligheid tijdens gebruik. Daarnaast is de percolator uitgerust met een oververhittingsbeveiliging en een afsluitbaar deksel.
De behuizing en het filter, geschikt voor grofgemalen koffie, zijn vervaardigd uit robuust RVS en gecombineerd met een kunststof voet, non-drip tapkraan en geïsoleerde kunststof handgrepen aan de zijkanten en op het deksel, voor veilig en comfortabel gebruik. En het geïntegreerde kijkglas maakt het bovendien eenvoudig om het koffieniveau te controleren tijdens gebruik en serveren.
Bestel de Saro Koffiepercolator | CAPPONO | RVS | 10.8L | 1.6kW (230V) | Dubbelwandig | 350x345x490(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Dankzij de afzonderlijke systemen voor zetten en warmhouden blijft de koffie bovendien na het zetten langdurig op een perfecte serveertemperatuur ca. 88°C. De dubbelwandige behuizing zorgt daarbij voor extra isolatie, waardoor warmteverlies tijdens het zetten en warmhouden beperkt blijft en de oppervlaktetemperatuur aan de buitenzijde maximaal circa 30°C bedraagt. Dit draagt niet alleen aan energiebesparing, maar verhoogt ook de veiligheid tijdens gebruik. Daarnaast is de percolator uitgerust met een oververhittingsbeveiliging en een afsluitbaar deksel.
De behuizing en het filter, geschikt voor grofgemalen koffie, zijn vervaardigd uit robuust RVS en gecombineerd met een kunststof voet, non-drip tapkraan en geïsoleerde kunststof handgrepen aan de zijkanten en op het deksel, voor veilig en comfortabel gebruik. En het geïntegreerde kijkglas maakt het bovendien eenvoudig om het koffieniveau te controleren tijdens gebruik en serveren.
Specificaties
| Serie | Saro CAPPONO |
|---|---|
| Type | CAPPONO 100 |
| Bruto inhoud | 10,8 liter |
| Bereidingstijd | ± 50 min. |
| Dispenscapaciteit | ± 100 kopjes |
| Dispensersysteem | Tapkraan |
| Non-drip | Ja |
| Warmhoudfunctie | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Niveau-indicatie | Ja |
| Lekbak | Nee |
| Isolatie | Dubbelwandig |
| Materiaal | RVS, kunststof |
| Wateraansluiting | Nee |
| Aansluitwaarde | 1,6 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 3,6 kg |
| Diameter | 260 mm |
| Breedte | 350 mm |
| Diepte | 345 mm |
| Hoogte | 490 mm |
Bestel de Saro Koffiepercolator | CAPPONO | RVS | 10.8L | 1.6kW (230V) | Dubbelwandig | 350x345x490(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 213-7560 |
| EAN / Barcode | 4017337214303 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



