Bartscher Opbergrek | Staal | 4 Niveaus | Verstelbaar | Zelfmontage | 1210x610x1845(h)mm
€198,00
€148,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Opbergrek | Staal | 4 Niveaus | Verstelbaar | Zelfmontage | 1210x610x1845(h)mm
GRATIS VERZENDING
€198,00
U bespaart €49,50 (25%)
€148,50 excl. btw
€179,69 incl. btw
Of €59,90 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 601292 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Voorraadartikelen optimaal opbergen - deze mogelijkheid biedt het staande Bartscher opbergrek met 4 in hoogte verstelbare niveaus verchroomd staal. Dankzij het eenvoudige steeksysteem kan dit in een handomdraai worden gemonteerd en is direct klaar voor gebruik.
Bestel de Bartscher Opbergrek | Staal | 4 Niveaus | Verstelbaar | Zelfmontage | 1210x610x1845(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | Verchroomd staal |
|---|---|
| Breedte(n) | 1210 mm |
| Diepte | 610 mm |
| Hoogte | 1845 mm |
| Niveaus | 4 |
| Niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Draagkracht | 125 kg/niveau |
| Verstelbare poten | Ja |
| Constructie | Zelfmontage |
| Gewicht | 22,6 kg |
Bestel de Bartscher Opbergrek | Staal | 4 Niveaus | Verstelbaar | Zelfmontage | 1210x610x1845(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 601292 |
| EAN / Barcode | 4015613757926 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen









