Bartscher Opbergrek | Staal | 4 Niveaus | Verstelbaar | Zelfmontage | 760x360x1545(h)mm
€85,00
€63,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Opbergrek | Staal | 4 Niveaus | Verstelbaar | Zelfmontage | 760x360x1545(h)mm
GRATIS VERZENDING
€85,00
U bespaart €21,25 (25%)
€63,75 excl. btw
€77,14 incl. btw
Of €25,71 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 601251 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Voorraadartikelen optimaal opbergen - deze mogelijkheid biedt het staande Bartscher opbergrek met 4 in hoogte verstelbare niveaus verchroomd staal. Dankzij het eenvoudige steeksysteem kan dit in een handomdraai worden gemonteerd en is direct klaar voor gebruik.
Bestel de Bartscher Opbergrek | Staal | 4 Niveaus | Verstelbaar | Zelfmontage | 760x360x1545(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | Verchroomd staal |
|---|---|
| Breedte(n) | 760 mm |
| Diepte | 360 mm |
| Hoogte | 1545 mm |
| Niveaus | 4 |
| Niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Draagkracht | 37,5 kg/niveau |
| Verstelbare poten | Ja |
| Constructie | Zelfmontage |
| Gewicht | 11,4 kg |
Bestel de Bartscher Opbergrek | Staal | 4 Niveaus | Verstelbaar | Zelfmontage | 760x360x1545(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 601251 |
| EAN / Barcode | 4015613757902 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen









