Diamond Pastorisator Watercondensor | 120l/u | 14kw | 230v | 720x780x1100(h)mm
€34.097,00
€25.572,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 28 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Pastorisator Watercondensor | 120l/u | 14kw | 230v | 720x780x1100(h)mm | 14kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€34.097,00
U bespaart €8.524,25 (25%)
€25.572,75 excl. btw
€30.943,03 incl. btw
Of €10.314,34 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | SPS/120W-230/3- |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Pastorisator Watercondensor | 120l/u | 14kw | 230v | 720x780x1100(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie IJsmachines. Voorzien van een vermogen van 14 kW, 230V aansluiting. Het gewicht bedraagt 279,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Automatische pastorisator voor hoge en lage pastorisatie.- Transparant deksel.- Kraan heeft een geïntegreerd reinigingssysteem.- Intelligent geheugen die toelaat de pastorisatiecyclus te herhalen indien nodig.- Mix per cyclus: 60/120 liters.- Duur de cyclus : 100/120 min.Specificaties
| Breedte | 720mm |
|---|---|
| Diepte | 780mm |
| Hoogte | 1100mm |
| Voltage | 230 |
| kW | 17 |
| Gewicht | 279Kg |
| Volume | 1.27 |
Bestel de Diamond Pastorisator Watercondensor | 120L/u | 14kW | 230V | 720x780x1100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | SPS/120W-230/3- |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
Schilferijsmachine 90kg/24h
-25% KORTING
Bartscher
Ijsmachine 1500
-25% KORTING
Combisteel



