Diamond Manuele Hamburgerpers | 130mm | Cylinder | 190x300x280(h)mm
€552,00
€414,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Manuele Hamburgerpers | 130mm | Cylinder | 190x300x280(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€552,00
U bespaart €138,00 (25%)
€414,00 excl. btw
€500,94 incl. btw
Of €166,98 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | PHM-130B |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (4 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Uitvoering in geanodiseerd aluminium.Diameter cylinder :130 mm.Afmeting 190x300x280(h)mm
Gewicht 7 kg
Inhoud m3 0,04
Bestel de Diamond Manuele Hamburgerpers | 130mm | Cylinder | 190x300x280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Gewicht 7 kg
Inhoud m3 0,04
Specificaties
| Breedte | 190mm |
|---|---|
| Diepte | 300mm |
| Hoogte | 280mm |
| Gewicht | 7Kg |
| Volume | 0.04 |
Bestel de Diamond Manuele Hamburgerpers | 130mm | Cylinder | 190x300x280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | PHM-130B |
| EAN / Barcode | 5407011598246 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


