Bartscher Magnetron | Rvs | 34l | 1800w | 230v | 575x530x370(h)mm
€1.179,00
€884,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Magnetron | Rvs | 34l | 1800w | 230v | 575x530x370(h)mm
GRATIS VERZENDING
€1.179,00
U bespaart €294,75 (25%)
€884,25 excl. btw
€1.069,94 incl. btw
Of €356,65 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 610848 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De extra grote gaarruimte de magnetron is voorzien een keramische bodem. Dit zorgt voor een gelijkmatig verwarmingseffect, dat het magnetronvermogen 1800 watt in 6 fasen wordt geregeld. Naast de vermogensregeling kan ook het opwarmen en ontdooien voedsel geregeld worden de timer.
Bestel de Bartscher Magnetron | RVS | 34L | 1800W | 230V | 575x530x370(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Magnetronvermogen | 1800 W |
|---|---|
| Grillfunctie | Nee |
| Bruto inhoud | 34 liter |
| Kookkamer | B 360 x D 405 x H 225 mm |
| Aantal niveaus | 1 |
| Bediening | Analoog |
| Programmering | Nee |
| Timer | ≤ 60 min. |
| Binnenverlichting | Ja |
| Scharnierkant | Links |
| Materiaal | RVS (behuizing) |
| Aansluitwaarde | 3 kW |
| Voeding | 230 V (50 Hz) |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 33 kg |
| Breedte | 575 mm |
| Diepte | 530 mm |
| Hoogte | 370 mm |
Bestel de Bartscher Magnetron | RVS | 34L | 1800W | 230V | 575x530x370(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 610848 |
| EAN / Barcode | 4015613854359 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel











