Diamond Magnetron | Rvs | 34l (2/3 Gn) | 1800w | 574x528x368(h)mm
€1.234,00
€925,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Magnetron | Rvs | 34l (2/3 Gn) | 1800w | 574x528x368(h)mm | 230kW | 370x385x230(h)mm | GN 2/3
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.234,00
U bespaart €308,50 (25%)
€925,50 excl. btw
€1.119,86 incl. btw
Of €373,29 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | DW3418-M |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (18 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Magnetron | Rvs | 34l (2/3 Gn) | 1800w | 574x528x368(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie Magnetrons. Dit product is met afmetingen van 370 x 385 x 230 mm (BxDxH). Voorzien van GN 2/3 compatibiliteit. Extra voordelen: ventilatorkoeling. Het gewicht bedraagt 34,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Uitgangsvermogen (vervaardigd) 1800 W. - 2 magnetrons (1 op het gewelf, 1 onder de bodem de oven), voor intensief professioneel gebruik. - Mechanisch bedieningspaneel: 2 knoppen, keuzeknop met 7 vermogensniveaus, keuzeknop met tijdsklok (0-60 minuten) met geluidssignaal op het einde de cyclus en display. - 100 programma's "die kunnen opgeslagen worden". - Standaard toebehoren tussenrek in behandeld glas (verwijderbaar) (350x350mm). - Capaciteit 34 liters, die platen toestaan GN 2/3, 1/2, 1/3, 1/4 ... borden tot en met ø 350 mm. - Binnen afmetingen: 370x385xh230 mm. - Binnenverlichting de oven. - Bodem de oven is vast keramisch (geen draaiplateau). - Glazen deur in roestvrij staal, automatische sluiting en eenvoudig openen, ergonomisch en stevig handvat. - Stapelbaar. - Het afkoelen de magnetron door middel een ventilator type "Axiaal", frontaal ventilatierooster (onderaan de deur). - Binnen - en buitenafwerking in roestvrij staal. - Geluidsmilieu 66 decibel (dBA). - Netsnoer (1,5 meter) met Schuko stekker. - Apparaat vervaardigd volgens de huidige CE-richtlijnen. - NB Geen gebruik recipiënten in staal (metaal). PLUS:- Gemaakt in roestvrij staal, krachtig, snel en zeer robuust, de magnetrons "Heavy Duty" Diamond, zijn speciaal ontworpen voor de professionele voedingsindustrie. Gemaakt uit roestvrij staal, krachtig, snel en zeer robuust, passen ze zich perfect aan de dagelijkse eisen, waarbij ook stapelbaar meer faciliteiten en optimalisatie de ruimtes. De Diamond microgolfovens zijn niet beschikbaar in supermarkten, maar enkel en alleen erkende professionele verdelers. Op aanvraag: muurbeugel in roestvrij staal.Afmeting 574x528x368(h)mm
kW 3
Gewicht 34 kg
Elektrische aansluiting 230V
Frequentie 50 Hz
Inhoud m3 0,16
Specificaties
| Breedte | 574mm |
|---|---|
| Diepte | 528mm |
| Hoogte | 368mm |
| Voltage | 230 |
| Kw/h | 3 |
| Gewicht | 34.3Kg |
| Volume | 0.16 |
Bestel de Diamond Magnetron | RVS | 34L (2/3 GN) | 1800W | 574x528x368(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | DW3418-M |
| EAN / Barcode | 5407011594668 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel




