Diamond Gekoelde Drankendispenser | Zwart/rvs | 3x 12l | +2°c/+8°c | 600x400x650(h)mm
€1.938,00
€1.453,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 28 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Gekoelde Drankendispenser | Zwart/rvs | 3x 12l | +2°c/+8°c | 600x400x650(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.938,00
U bespaart €484,50 (25%)
€1.453,50 excl. btw
€1.758,74 incl. btw
Of €586,25 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | DD12/3T-R2 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze elektrisch gekoelde drankendispenser met 3 kuipen Diamond combineert een strak modern design met een efficiënt koelsysteem om de heerlijkste koude dranken consistent op de gewenste temperatuur te kunnen serveren.
Efficiënte WerkingDe dispenser heeft een temperatuurbereik +2°C/+8°C dat onafhankelijk per kuip instelbaar is, voor extra flexibiliteit. Daarnaast zorgt het roterende palletsysteem dat dranken de perfecte consistentie bewaren en niet kunnen schuimen, voor optimale kwaliteit. Daarnaast maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot wel 43°C!
Hoogwaardige ConstructieDe behuizig de drankendispenser is uitgevoerd in hoogwaardig RVS met glanzende afwerking en de kuipen zijn stevig transparant polycarbonaat met zwarte ABS-kunststof deksels en lekbakken. Deze onderdelen zijn bovendien afneembaar, voor makkelijker schoonmaken en onderhouden!
Bestel de Diamond Gekoelde Drankendispenser | Zwart/RVS | 3x 12L | +2°C/+8°C | 600x400x650(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Efficiënte WerkingDe dispenser heeft een temperatuurbereik +2°C/+8°C dat onafhankelijk per kuip instelbaar is, voor extra flexibiliteit. Daarnaast zorgt het roterende palletsysteem dat dranken de perfecte consistentie bewaren en niet kunnen schuimen, voor optimale kwaliteit. Daarnaast maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot wel 43°C!
Hoogwaardige ConstructieDe behuizig de drankendispenser is uitgevoerd in hoogwaardig RVS met glanzende afwerking en de kuipen zijn stevig transparant polycarbonaat met zwarte ABS-kunststof deksels en lekbakken. Deze onderdelen zijn bovendien afneembaar, voor makkelijker schoonmaken en onderhouden!
Specificaties
| Bruto inhoud | 3x 12 liter |
|---|---|
| Materiaal | Polycarbonaat (kuipen), ABS (deksels/lekbakken), RVS (behuizing) |
| Kleur / afwerking | Zwart, glanzend |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koelmiddel | R290 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 43°C |
| Bediening | Analoog |
| Binnenverlichting | Nee |
| Aansluitwaarde | 0,35 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 34 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 650 mm |
Bestel de Diamond Gekoelde Drankendispenser | Zwart/RVS | 3x 12L | +2°C/+8°C | 600x400x650(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | DD12/3T-R2 |
| EAN / Barcode | 5407011598499 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Drankendispenser Dew5
-25% KORTING
Bartscher


