Diamond Vrieswerkbank | Gastro Line | Laag Model | 240l | 2 Laden (1/1 Gn) | -15°c/-20°c | Geforceerd | 1200x700x570/610(h)mm
€3.723,00
€2.792,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Vrieswerkbank | Gastro Line | Laag Model | 240l | 2 Laden (1/1 Gn) | -15°c/-20°c | Geforceerd | 1200x700x570/610(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.723,00
U bespaart €930,75 (25%)
€2.792,25 excl. btw
€3.378,62 incl. btw
Of €1.126,21 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | N77/R212G-9D |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (5 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze lage vrieswerkbank uit de GASTRO LINE EVO Diamond is ideaal voor onderbouw of om te gebruiken als gekoeld onderstel voor bijvoorbeeld een tafelmodel fornuis, bakplaat, friteuse of pastakoker. Zo heb je tijdens het bereiden gerechten op deze apparaten altijd gekoelde ingrediënten binnen handbereik.
Doordacht OntwerpDe vrieswerkbank beschikt over laden geschikt voor 1/1 GN-formaat en is zowel binnen als buiten uitgevoerd in hoogwaardig RVS. De binnenkant is voorzien diepgetrokken achterkant en afgeronde hoeken, voor eenvoudig reinigen en zodat vuil zich niet in hoekje kan ophopen.
Krachtige KoelingHet apparaat is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik -15°C/-20°C, praktische automatische ontdooiing, automatische condensverdamping en eenvoudige digitale bediening met duidelijk LED-display.
De vrieswerkbank kan daarbij ook in zéér warme ruimten worden gebruikt, zelfs tot maximaal 40°C.
Verantwoorde TechniekTussen de laden zit een geventileerde verdamper, voor optimale koudeverdeling, en de compressoreenheid is toegankelijk de voorkant voor eenvoudig onderhoud. De verdamper heeft een coating die beschermt tegen zouten en voedingszuren.
Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en zorgt de dikke 50 mm CFK-vrije isolatie voor optimaal temperatuurbehoud.
Optimaal GebruiksgemakDe laden zijn voorzien grote ergonomische handgrepen, zijn gemonteerd op robuuste telescopische geleiders en hebben magnetische sluiting. Samen met de verstelbare RVS poten (stabielere plaatsing en aanpasbare hoogte) zorgt dit voor optimaal gebruiksgemak. En de poten kunnen optioneel ook vervangen worden door geremde wielen!
Bestel de Diamond Vrieswerkbank | GASTRO LINE | Laag Model | 240L | 2 Laden (1/1 GN) | -15°C/-20°C | Geforceerd | 1200x700x570/610(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Doordacht OntwerpDe vrieswerkbank beschikt over laden geschikt voor 1/1 GN-formaat en is zowel binnen als buiten uitgevoerd in hoogwaardig RVS. De binnenkant is voorzien diepgetrokken achterkant en afgeronde hoeken, voor eenvoudig reinigen en zodat vuil zich niet in hoekje kan ophopen.
Krachtige KoelingHet apparaat is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik -15°C/-20°C, praktische automatische ontdooiing, automatische condensverdamping en eenvoudige digitale bediening met duidelijk LED-display.
De vrieswerkbank kan daarbij ook in zéér warme ruimten worden gebruikt, zelfs tot maximaal 40°C.
Verantwoorde TechniekTussen de laden zit een geventileerde verdamper, voor optimale koudeverdeling, en de compressoreenheid is toegankelijk de voorkant voor eenvoudig onderhoud. De verdamper heeft een coating die beschermt tegen zouten en voedingszuren.
Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en zorgt de dikke 50 mm CFK-vrije isolatie voor optimaal temperatuurbehoud.
Optimaal GebruiksgemakDe laden zijn voorzien grote ergonomische handgrepen, zijn gemonteerd op robuuste telescopische geleiders en hebben magnetische sluiting. Samen met de verstelbare RVS poten (stabielere plaatsing en aanpasbare hoogte) zorgt dit voor optimaal gebruiksgemak. En de poten kunnen optioneel ook vervangen worden door geremde wielen!
Specificaties
| Serie | Diamond GASTRO LINE EVO |
|---|---|
| Uitvoering | Laag model |
| Bruto inhoud | 240 liter |
| Deur(en) | Nee |
| Lade(n) | 2 |
| Zelfsluitend (deuren/laden) | Ja |
| Achteropstand | Nee |
| Temperatuurbereik | -15°C / -20°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Klimaatklasse | 5 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Automatisch |
| Isolatie | 50 mm (CFK-vrij polyurethaan) |
| Bediening | Digitaal |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Wielen | Optie |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Aansluitwaarde | 0,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 125 kg |
| Breedte | 1200 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 570 / 610 mm |
Bestel de Diamond Vrieswerkbank | GASTRO LINE | Laag Model | 240L | 2 Laden (1/1 GN) | -15°C/-20°C | Geforceerd | 1200x700x570/610(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | N77/R212G-9D |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


