Diamond Blastchiller | Gold Line | 5 Niveaus (en/gn) | 20kg Koelen / 12kg Vriezen | 0.85kw (230v) | Touchscreen | 784x800x900(h)mm
€6.075,00
€4.556,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 28 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Blastchiller | Gold Line | 5 Niveaus (en/gn) | 20kg Koelen / 12kg Vriezen | 0.85kw (230v) | Touchscreen | 784x800x900(h)mm | 0.85kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€6.075,00
U bespaart €1.518,75 (25%)
€4.556,25 excl. btw
€5.513,06 incl. btw
Of €1.837,69 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | DBT51/TS-R2-GX |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De premium Diamond GOLD LINE blastchillers bieden gedetailleerde controle en efficiëntie het terugkoelen en snel invriezen voedingsmiddelen, met behoud kwaliteit, smaak en voedselveiligheid. Dankzij het intuïtieve touchscreen zijn de uitgebreide functies eenvoudig instelbaar en kunnen diverse cycli volledig naar wens worden aangepast.
Geavanceerde Programma'sHet full colour high definition touchscreen geeft directe toegang tot zowel automatische als standaard-, gespecialiseerde en persoonlijk instelbare cycli, waaronder Soft Chill, Hard Chill, Soft Freeze, Hard Freeze, speciale visprogramma’s (sushi, sashimi, etc.), roomijsprogramma's en de mogelijkheid om de vooringestelde cycli volledig naar wens aan te passen.
Ook kunnen er tot maar liefst 99 eigen programma's worden ingesteld, waarbij uit 20 verschillende werkingsscycli kan worden gekozen, onderverdeeld per productsoort. En alle programma's en recepten kunnen de optionele USB-poort niet alleen in het apparaat worden geladen, maar ook worden geëxporteerd om meerdere GOLD LINE blastchillers eenvoudig exact dezelfde (eigen) programmering te laten gebruiken!
Cycli kunnen daarbij worden aangestuurd op basis tijd of kerntemperatuur de meegeleverde kernthermometer, waarbij de HOLD-functie en keuze uit zichtbare en/of hoorbare alarmering aan het einde de cyclus extra gebruiksgemak bieden.
Krachtig & VerantwoordDe ingebouwde compressorunit is voorzien een geventileerde condensator en oversized verdamper, behandeld tegen zout en voedingszuren en geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot maar liefst 43°C. Het systeem werkt met milieuvriendelijk koelmiddel R290 en biedt naar wens automatische of handmatige ontdooiing met afsluitbare condensafvoer.
De blastchiller voldoet aan de strengste normen voor koudeketenbeheer, waaronder de VK- en NF-standaarden voor snelle terugkoeling en invriezen. Het ontwerp met krachtige ventilatoren, met regelbare ventilatiesnelheid, zorgt voor een gelijkmatige temperatuurverdeling en voorkomt uitdroging én aanvriezing/ijsvorming op het productoppervlak.
Hoogwaardige ConstructieMet een capaciteit voor 5 niveaus in zowel 1/1 GN-formaat als euronorm-/bakerynormformaat (EN600x400), met uitneembare en antikantelbare geleiders, is deze blastchiller ideaal voor intensief professioneel gebruik. De deur met geïntegreerde greep, magnetische afdichting en deurverwarming tegen ijsvorming is ook voorzien zelfsluitende scharnieren, vergrendeling op 90° en microschakelaar voor ventilatorstop openen, voor optimaal gebruiksgemak.
De robuuste constructie in hoogwaardig RVS zorgt samen met het interieur met afgeronde hoeken, diepgetrokken bodem en aftapplug voor eenvoudig schoonmaken en optimale hygiëne. Daarnaast is de koeleenheid toegankelijk de voorkant, want eventueel onderhoud of reparatie significant minder ingrijpend maakt.
Opties & AccessoiresEr zijn ver verschillende aanvullende opties en accessoires beschikbaar voor de premium Diamond GOLD LINE blastchillers, waarmee nóg meer flexibiliteit en gebruiksgemak kunnen worden toegevoegd. Zo kan worden gekozen voor een scharnierkant rechts (standaard) of links (extra levertijd). Optioneel kunnen de blastchillers verder worden uitgerust met desinfecterende UV-lampen voor een speciale desinfectiecyclus en kan voor een USB-interface worden gekozen voor het importeren en exporteren ingestelde programma's.
Daarnaast is een stevig wielenset beschikbaar om het apparaat makkelijker te verplaatsen en is een vervangend geleiderframeset verkrijgbaar, welke de binnenruimte de blastchiller speciaal geschikt maakt voor ijsuitschepbakken!
Bestel de Diamond Blastchiller | GOLD LINE | 5 Niveaus (EN/GN) | 20kg Koelen / 12kg Vriezen | 0.85kW (230V) | Touchscreen | 784x800x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Geavanceerde Programma'sHet full colour high definition touchscreen geeft directe toegang tot zowel automatische als standaard-, gespecialiseerde en persoonlijk instelbare cycli, waaronder Soft Chill, Hard Chill, Soft Freeze, Hard Freeze, speciale visprogramma’s (sushi, sashimi, etc.), roomijsprogramma's en de mogelijkheid om de vooringestelde cycli volledig naar wens aan te passen.
Ook kunnen er tot maar liefst 99 eigen programma's worden ingesteld, waarbij uit 20 verschillende werkingsscycli kan worden gekozen, onderverdeeld per productsoort. En alle programma's en recepten kunnen de optionele USB-poort niet alleen in het apparaat worden geladen, maar ook worden geëxporteerd om meerdere GOLD LINE blastchillers eenvoudig exact dezelfde (eigen) programmering te laten gebruiken!
Cycli kunnen daarbij worden aangestuurd op basis tijd of kerntemperatuur de meegeleverde kernthermometer, waarbij de HOLD-functie en keuze uit zichtbare en/of hoorbare alarmering aan het einde de cyclus extra gebruiksgemak bieden.
Krachtig & VerantwoordDe ingebouwde compressorunit is voorzien een geventileerde condensator en oversized verdamper, behandeld tegen zout en voedingszuren en geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot maar liefst 43°C. Het systeem werkt met milieuvriendelijk koelmiddel R290 en biedt naar wens automatische of handmatige ontdooiing met afsluitbare condensafvoer.
De blastchiller voldoet aan de strengste normen voor koudeketenbeheer, waaronder de VK- en NF-standaarden voor snelle terugkoeling en invriezen. Het ontwerp met krachtige ventilatoren, met regelbare ventilatiesnelheid, zorgt voor een gelijkmatige temperatuurverdeling en voorkomt uitdroging én aanvriezing/ijsvorming op het productoppervlak.
Hoogwaardige ConstructieMet een capaciteit voor 5 niveaus in zowel 1/1 GN-formaat als euronorm-/bakerynormformaat (EN600x400), met uitneembare en antikantelbare geleiders, is deze blastchiller ideaal voor intensief professioneel gebruik. De deur met geïntegreerde greep, magnetische afdichting en deurverwarming tegen ijsvorming is ook voorzien zelfsluitende scharnieren, vergrendeling op 90° en microschakelaar voor ventilatorstop openen, voor optimaal gebruiksgemak.
De robuuste constructie in hoogwaardig RVS zorgt samen met het interieur met afgeronde hoeken, diepgetrokken bodem en aftapplug voor eenvoudig schoonmaken en optimale hygiëne. Daarnaast is de koeleenheid toegankelijk de voorkant, want eventueel onderhoud of reparatie significant minder ingrijpend maakt.
Opties & AccessoiresEr zijn ver verschillende aanvullende opties en accessoires beschikbaar voor de premium Diamond GOLD LINE blastchillers, waarmee nóg meer flexibiliteit en gebruiksgemak kunnen worden toegevoegd. Zo kan worden gekozen voor een scharnierkant rechts (standaard) of links (extra levertijd). Optioneel kunnen de blastchillers verder worden uitgerust met desinfecterende UV-lampen voor een speciale desinfectiecyclus en kan voor een USB-interface worden gekozen voor het importeren en exporteren ingestelde programma's.
Daarnaast is een stevig wielenset beschikbaar om het apparaat makkelijker te verplaatsen en is een vervangend geleiderframeset verkrijgbaar, welke de binnenruimte de blastchiller speciaal geschikt maakt voor ijsuitschepbakken!
Specificaties
| Serie | Diamond GOLD LINE PLUS |
|---|---|
| Type | DBT51/TS-R2 |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelcapaciteit | ≤ 20 kg |
| Koelcyclus | 90 / 110 min. |
| Vriescapaciteit | ≤ 12 kg |
| Vriescyclus | 240 / 270 min. |
| Niveaus | 5 |
| Niveauformaat | 1/1 GN (530 x 325 mm) / EN (600 x 400 mm) |
| Tussenruimte | 70 mm (1/1 GN) / 44 mm (EN) |
| Kernthermometer | Ja |
| Klimaatklasse | 5 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 43°C (40% RLV) |
| Koelmiddel | R290 |
| Bediening | Touchscreen |
| Timer | Ja |
| Programmering | Ja |
| Ontdooiing | Automatisch, handmatig |
| Isolatie | 60 mm (CFK-vrij) |
| Zelfsluitende deur | Ja |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| IP-klasse | IP44 |
| Wielen | Optie |
| Aansluitwaarde | 0,85 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 125 kg |
| Breedte | 784 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Hoogte | 900 mm |
Bestel de Diamond Blastchiller | GOLD LINE | 5 Niveaus (EN/GN) | 20kg Koelen / 12kg Vriezen | 0.85kW (230V) | Touchscreen | 784x800x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | DBT51/TS-R2-GX |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



