Gastro-inox Blastchiller | 10 Niveaus (en/gn) | Max. 25kg (koelen) / 15kg (vriezen) | 1.17kw (230v) | Wielen | 790x800x1430(h)mm
€5.150,00
€4.120,00
excl. btw
-20%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Gastro-inox Blastchiller | 10 Niveaus (en/gn) | Max. 25kg (koelen) / 15kg (vriezen) | 1.17kw (230v) | Wielen | 790x800x1430(h)mm | 1.17kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€5.150,00
U bespaart €1.030,00 (20%)
€4.120,00 excl. btw
€4.985,20 incl. btw
Of €1.661,73 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Gastro-Inox |
| Artikelnummer: | 203.003 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Model 10x gastronorm 1/1 Of 10x 600x400mm
Buitenzijde Roestvrijstaal
Wielen/poten Pootjes
Aantal deuren 1
Vervangbare deurrubbers Ja
Garantie 2 jaar
Bestel de Gastro-Inox Blastchiller | 10 Niveaus (EN/GN) | Max. 25kg (Koelen) / 15kg (Vriezen) | 1.17kW (230V) | Wielen | 790x800x1430(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Buitenzijde Roestvrijstaal
Wielen/poten Pootjes
Aantal deuren 1
Vervangbare deurrubbers Ja
Garantie 2 jaar
Specificaties
| Temperatuurbereik | -18°C / +3°C |
|---|---|
| Koelcapaciteit | Max. 25 kg |
| Koelcyclus | 90 min |
| Vriescapaciteit | Max. 15 kg |
| Vriescyclus | 270 min |
| Niveaus | 10 |
| Niveauformaat | 1/1 GN (530 x 325 mm) / EN (600 x 400 mm) |
| Koelmiddel | R452A |
| Bediening | Digitaal |
| Isolatie | 60 mm |
| Zelfsluitende deur | Ja |
| Materiaal | RVS (extern) |
| Wielen | Ja |
| Aansluitwaarde | 1,17 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 193 kg |
| Breedte | 790 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Hoogte | 1430 mm |
Bestel de Gastro-Inox Blastchiller | 10 Niveaus (EN/GN) | Max. 25kg (Koelen) / 15kg (Vriezen) | 1.17kW (230V) | Wielen | 790x800x1430(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Gastro-Inox |
|---|---|
| Artikelnummer | 203.003 |
| EAN / Barcode | 7445908425426 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
