Combisteel Blastchiller | Standard Line | 5 Niveaus (1/1 Gn) | Max. 20kg (koelen) / 15kg (vriezen) | 0.75kw (230v) | 800x800x1000(h)mm
€2.920,00
€2.190,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Blastchiller | Standard Line | 5 Niveaus (1/1 Gn) | Max. 20kg (koelen) / 15kg (vriezen) | 0.75kw (230v) | 800x800x1000(h)mm | 0.75kW | 670x660x380(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.920,00
U bespaart €730,00 (25%)
€2.190,00 excl. btw
€2.649,90 incl. btw
Of €883,30 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.1300 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (2 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met deze compacte professionele blastchiller uit de STANDARD LINE CombiSteel kunnen gerechten super snel worden afgekoeld of ingevroren.
De binnenruimte heeft meerdere niveaus - welke geschikt zijn voor 1/1 GN én EN600x400 - en het apparaat kan zowel koelen max. +80°C naar +3°C (90 min.) als invriezen +80°C naar -18°C (240 min.) voor zeer flexibele toepassing. Het apparaat is daarbij voorzien krachtige geforceerde koeling met automatische ontdooiing, eenvoudige digitale bediening en maakt gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
De blastchiller is uitgevoerd in robuust RVS, zowel de behuizing als de binnenruimte, en daarbij is het apparaat binnen uitgevoerd met afgeronde hoeken, voor eenvoudig schoonmaken. De dikke isolatie zorgt voor optimaal temperatuurbehoud en het apparaat is daardoor ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 32°C.
Bovendien is de blastchiller voorzien stevige geremde zwenkwielen, waardoor deze eenvoudig is te verplaatsen, voor makkelijker schoonmaken onder en rondom het apparaat, terwijl het niet zomaar onbedoeld kan verrijden!
Bestel de CombiSteel Blastchiller | STANDARD LINE | 5 Niveaus (1/1 GN) | Max. 20kg (Koelen) / 15kg (Vriezen) | 0.75kW (230V) | 800x800x1000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De binnenruimte heeft meerdere niveaus - welke geschikt zijn voor 1/1 GN én EN600x400 - en het apparaat kan zowel koelen max. +80°C naar +3°C (90 min.) als invriezen +80°C naar -18°C (240 min.) voor zeer flexibele toepassing. Het apparaat is daarbij voorzien krachtige geforceerde koeling met automatische ontdooiing, eenvoudige digitale bediening en maakt gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
De blastchiller is uitgevoerd in robuust RVS, zowel de behuizing als de binnenruimte, en daarbij is het apparaat binnen uitgevoerd met afgeronde hoeken, voor eenvoudig schoonmaken. De dikke isolatie zorgt voor optimaal temperatuurbehoud en het apparaat is daardoor ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 32°C.
Bovendien is de blastchiller voorzien stevige geremde zwenkwielen, waardoor deze eenvoudig is te verplaatsen, voor makkelijker schoonmaken onder en rondom het apparaat, terwijl het niet zomaar onbedoeld kan verrijden!
Specificaties
| Serie | CombiSteel STANDARD LINE |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -18ºC / +3ºC |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelcapaciteit | Max. 20 kg |
| Koelcyclus | 90 min. |
| Vriescapaciteit | Max. 15 kg |
| Vriescyclus | 240 min. |
| Binnenafmetingen | B 670 x D 660 x H 380 mm |
| Niveaus | 5 |
| Niveauformaat | 1/1 GN (530 x 325 mm) / EN (600 x 400 mm) |
| Kernthermometer | Ja |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Koelmiddel | R290 |
| Bediening | Digitaal |
| Timer | Ja |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 65 mm |
| Materiaal | RVS |
| Wielen | Ja |
| Aansluitwaarde | 0,75 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 118 kg |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Hoogte | 1000 mm |
Bestel de CombiSteel Blastchiller | STANDARD LINE | 5 Niveaus (1/1 GN) | Max. 20kg (Koelen) / 15kg (Vriezen) | 0.75kW (230V) | 800x800x1000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.1300 |
| EAN / Barcode | 6153302620699 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


