Hendi Wokpan | Titanium Professional | Aluminium (antiaanbaklaag) | Div. Warmtebronnen | Platte Bodem | ø320x100(h)mm
€59,89
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Wokpan | Titanium Professional | Aluminium (antiaanbaklaag) | Div. Warmtebronnen | Platte Bodem | ø320x100(h)mm
OP VOORRAAD
€59,89 excl. btw
€72,47 incl. btw
Of €24,16 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 839010 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze wokpan uit de serie TITANIUM PROFESSIONAL HENDI is gemaakt hoogwaardig gietaluminium en beschikt over een Whitford® Xylan antiaanbaklaag. De wokpan met platte bodem is geschikt voor alle hittebronnen behalve inductie en zelfs voor gebruik in ovens tot 250°C. Het gietaluminium heeft een uitstekende warmtegeleiding waardoor deze pan snel klaar is voor gebruik.
De handgreep is gemaakt 18/10 roestvast staal en blijft koel tijdens gebruik. De hechting de antiaanbaklaag wordt verbeterd door een laagje titanium tussen het aluminium en de coating. Dit verhoogt de levensduur de coating en verbetert de krasbestendigheid. Bovendien is de wokpan zeer eenvoudig te reinigen!
Bestel de HENDI Wokpan | TITANIUM PROFESSIONAL | Aluminium (Antiaanbaklaag) | Div. Warmtebronnen | Platte Bodem | Ø320x100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De handgreep is gemaakt 18/10 roestvast staal en blijft koel tijdens gebruik. De hechting de antiaanbaklaag wordt verbeterd door een laagje titanium tussen het aluminium en de coating. Dit verhoogt de levensduur de coating en verbetert de krasbestendigheid. Bovendien is de wokpan zeer eenvoudig te reinigen!
Specificaties
| Serie | HENDI TITANIUM PROFESSIONAL |
|---|---|
| Soort pan | Wokpan |
| Materiaal | Aluminium, titanium, RVS 18/10 (steel) |
| Antiaanbaklaag | Ja |
| Warmtebronnen | Gas, elektrisch, keramisch, oven |
| Deksel | Nee |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Steellengte | 260 mm |
| Bodemvorm | Plat |
| Bodemdiameter | 157 mm |
| Vaatwasmachinebestendig | Nee |
| Gewicht | 1,66 kg |
| Diameter | 320 mm |
| Hoogte | 100 mm |
Bestel de HENDI Wokpan | TITANIUM PROFESSIONAL | Aluminium (Antiaanbaklaag) | Div. Warmtebronnen | Platte Bodem | Ø320x100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 839010 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Wokpan W510f
-15% KORTING
Emga
Wok ø36cm
-15% KORTING
Emga
Wok ø24cm
-15% KORTING
Emga
Wok ø35cm
-15% KORTING
Emga
