Bartscher Wokpan | Staal | Div. Warmtebronnen | Ronde Bodem | ø360x100(h)mm
€149,00
€111,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Wokpan | Staal | Div. Warmtebronnen | Ronde Bodem | ø360x100(h)mm
GRATIS VERZENDING
€149,00
U bespaart €37,25 (25%)
€111,75 excl. btw
€135,22 incl. btw
Of €45,07 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | A105960 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze stalen wokpan met ronde bodem is ideaal voor krachtig roerbakken op hoge temperatuur. Dankzij de snelle en gelijkmatige warmteverdeling bereid je moeiteloos authentieke Aziatische gerechten. De stevige steel ligt comfortabel in de hand en zorgt voor een veilige grip. Geschikt voor alle warmtebronnen, inclusief inductie.
Bestel de Bartscher Wokpan | Staal | Div. Warmtebronnen | Ronde Bodem | Ø360x100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Soort pan | Wokpan |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Warmtebronnen | Gas, elektrisch, keramisch, inductie |
| Deksel | Nee |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Bodemvorm | Rond |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Diameter | 360 mm |
| Hoogte | 100 mm |
Bestel de Bartscher Wokpan | Staal | Div. Warmtebronnen | Ronde Bodem | Ø360x100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | A105960 |
| EAN / Barcode | 4015613371313 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Wokpan W510f
-15% KORTING
Emga
Wok ø36cm
-15% KORTING
Emga
Wok ø24cm
-15% KORTING
Emga
Wok ø35cm
-15% KORTING
Emga
Wok ø40cm
-15% KORTING
Emga

