Vogue Wokpan | Platinum Plus | Aluminium (antiaanbaklaag) | Div. Warmtebronnen | Platte Bodem | ø300x95(h)mm
€47,89
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Vogue Wokpan | Platinum Plus | Aluminium (antiaanbaklaag) | Div. Warmtebronnen | Platte Bodem | ø300x95(h)mm
OP VOORRAAD
€47,89 excl. btw
€57,95 incl. btw
Of €19,32 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Vogue |
| Artikelnummer: | FB690 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met een non-stick Teflon coating, biedt deze wok uit de PLATINUM PLUS serie Vogue superieur koken naast eenvoudige reiniging. De wok is gemaakt met een hoogwaardige antiaanbaklaag waardoor je met minder olie kookt en het risico op ingebrande vlekken en vlekken verkleint. Beschikt over een langwerpig, geklonken handvat dat het risico op brandwonden vermindert. Deze wok is gemaakt aluminium en zorgt voor een gelijkmatige warmteverdeling, een duurzame constructie en is na gebruik gemakkelijk schoon te maken. Professionele resultaten met een wok die je geld en tijd bespaart.
Bestel de Vogue Wokpan | PLATINUM PLUS | Aluminium (Antiaanbaklaag) | Div. Warmtebronnen | Platte Bodem | Ø300x95(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | Vogue PLATINUM PLUS |
|---|---|
| Soort pan | Wokpan |
| Materiaal | Aluminium |
| Antiaanbaklaag | Ja |
| Warmtebronnen | Gas, inductie, oven |
| Deksel | Nee |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Steel-/handgreepbevestiging | Geklonken |
| Bodemvorm | Plat |
| Gewicht | 1,47 kg |
| Diameter | 300 mm |
| Hoogte | 95 mm |
Bestel de Vogue Wokpan | PLATINUM PLUS | Aluminium (Antiaanbaklaag) | Div. Warmtebronnen | Platte Bodem | Ø300x95(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Vogue |
|---|---|
| Artikelnummer | FB690 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Wokpan W510f
-15% KORTING
Emga
Wok ø36cm
-15% KORTING
Emga
Wok ø24cm
-15% KORTING
Emga
Wok ø35cm
-15% KORTING
Emga


