Bolero Inklapbare Tafel | Staal | Grijs | In-/outdoor | 600x600x710(h)mm
€70,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Inklapbare Tafel | Staal | Grijs | In-/outdoor | 600x600x710(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€70,99 excl. btw
€85,90 incl. btw
Of €28,63 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | GK988 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze eigentijdse tafels zijn gemaakt hoogwaardig staal, waardoor ze weerbestendig zijn en perfect geschikt voor biertuinen, terrassen en patio's. Ze zijn bestand tegen UV-straling en uiterst veelzijdig. Dankzij het opklapbare ontwerp zijn ze eenvoudig en snel op te bergen wanneer ze niet worden gebruikt. Het gladde oppervlak is gemakkelijk schoon te vegen.
Bestel de Bolero Inklapbare Tafel | Staal | Grijs | In-/Outdoor | 600x600x710(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | Staal (poedercoating) |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Grijs |
| Kantelbaar / inklapbaar | Ja |
| Bladformaat | 600 x 600 mm |
| Parasolvoorziening | Nee |
| Constructie | Voorgemonteerd |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Gewicht | 7 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 710 mm |
Bestel de Bolero Inklapbare Tafel | Staal | Grijs | In-/Outdoor | 600x600x710(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | GK988 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


