Bolero Inklapbare Tafel | Polyrotan/staal | Zwart | In-/outdoor | 600x600x710(h)mm
€114,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Inklapbare Tafel | Polyrotan/staal | Zwart | In-/outdoor | 600x600x710(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€114,99 excl. btw
€139,14 incl. btw
Of €46,38 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | GL302 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze polyrotan klaptafel Bolero combineert een stijlvolle vormgeving met een praktische, inklapbare constructie.Het kunstriet is zeer weersbestendig en geschikt voor zowel binnen als buiten. Bovendien is het zeer licht, waardoor je de tafel met slechts één hand op kunt tillen en verplaatsen.
Bestel de Bolero Inklapbare Tafel | Polyrotan/Staal | Zwart | In-/Outdoor | 600x600x710(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal blad | Polyrotan |
|---|---|
| Materiaal poten | Staal |
| Kleur / afwerking blad | Zwart |
| Kleur / afwerking poten | Zwart |
| Kantelbaar / inklapbaar | Ja |
| Bladformaat | 600 x 600 mm |
| Parasolvoorziening | Nee |
| Constructie | Voorgemonteerd |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Gewicht | 6 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 710 mm |
Bestel de Bolero Inklapbare Tafel | Polyrotan/Staal | Zwart | In-/Outdoor | 600x600x710(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | GL302 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


