Buffalo Verwarmde Tapasvitrine | Rvs | 6x 1/3 GN | 30°c/90°c | Statisch | 1 Niveau | 0.8kw (230v) | 1127x420x336(h)mm
€523,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Verwarmde Tapasvitrine | Rvs | 6x 1/3 GN | 30°c/90°c | Statisch | 1 Niveau | 0.8kw (230v) | 1127x420x336(h)mm | 0.8kW | GN 1/3
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€523,00 excl. btw
€632,83 incl. btw
Of €210,94 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | CW148 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Presenteer warme gerechten op stijlvolle wijze in deze verwarmde tapasvitrine Buffalo. De vitrine biedt ruimte aan maar liefst 6x 1/3 GN-bakken tot 40 mm diep. Of je er nu worstjes en bacon als onderdeel het ontbijtbuffet in zet of een selectie diverse tapas en gerechten, de vitrine zorgt dat het eten warm blijft en mooi wordt gepresenteerd. Omdat de vitrine gemaakt is RVS en stevig glas, is hij eenvoudig te reinigen en de binnenruimte is gemakkelijk toegankelijk de schuifdeuren aan de achterkant!
Let op, de GN-bakken op de productafbeeldingen dienen ter illustratie; bijpassende GN-bakken zijn apart verkrijgbaar.
Bestel de Buffalo Verwarmde Tapasvitrine | RVS | 6x 1/3 GN | 30°C/90°C | Statisch | 1 Niveau | 0.8kW (230V) | 1127x420x336(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Let op, de GN-bakken op de productafbeeldingen dienen ter illustratie; bijpassende GN-bakken zijn apart verkrijgbaar.
Specificaties
| Materiaal | Kunststof, glas, RVS |
|---|---|
| Niveaus | 1 |
| Niveau(s) verstelbaar | Nee |
| Etaleerruimte | 6x 1/3 GN (≤ H 40 mm) |
| Temperatuurbereik | 30°C / 90°C |
| Verwarming | Statisch |
| Bevochtiging | Nee |
| Voorruit | Gesloten |
| Voorruitvorm | Gebogen |
| Bedieningskant | Schuifdeuren |
| Bediening | Analoog |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Aansluitwaarde | 0,8 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 22,5 kg |
| Breedte | 1127 mm |
| Diepte | 420 mm |
| Hoogte | 336 mm |
Bestel de Buffalo Verwarmde Tapasvitrine | RVS | 6x 1/3 GN | 30°C/90°C | Statisch | 1 Niveau | 0.8kW (230V) | 1127x420x336(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | CW148 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


