Combisteel Vrieskast | 1500l | Zwart | -18°c/-22°c | Geforceerd | Draaideuren | Wielen | 1880x705x2050(h)mm
€4.600,00
€3.450,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Vrieskast | 1500l | Zwart | -18°c/-22°c | Geforceerd | Draaideuren | Wielen | 1880x705x2050(h)mm | 1754x562x1549(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.600,00
U bespaart €1.150,00 (25%)
€3.450,00 excl. btw
€4.174,50 incl. btw
Of €1.391,50 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7526.0130 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze zwarte vrieskast CombiSteel met 3 glasdeuren is ontworpen voor professionele toepassingen zoals supermarkten en horecagelegenheden. De kast is uitgevoerd in gepoedercoat staal en heeft een moderne uitstraling, gecombineerd met een ruime inhoud 1500 liter voor het overzichtelijk opslaan en presenteren diepvriesproducten.
Aantrekkelijke PresentatieDe vrieskast is voorzien LED-verlichting en 3 grote glasdeuren, waardoor de inhoud optimaal zichtbaar is. De 15 meegeleverde roosters met clips en prijskaarthouders maken het mogelijk om producten overzichtelijk en flexibel te presenteren. Dankzij de digitale temperatuurweergave is de temperatuur eenvoudig af te lezen.
Krachtige KoelingDe vrieskast maakt gebruik geforceerde koeling met een temperatuurbereik -18°C tot -22°C. Het systeem is uitgerust met automatische ontdooiing, wat zorgt voor minder onderhoud en een constante werking. Het apparaat werkt op koelmiddel R290 en heeft een isolatiedikte 63 mm voor efficiënte prestaties.
Optimaal GebruiksgemakDe vrieskast is verrijdbaar dankzij de 6 wielen en wordt stekkerklaar geleverd voor direct gebruik. De zelfsluitende deuren, links en rechts scharnierend, dragen aan gebruiksgemak in drukke omgevingen. Met een maximaal draagvermogen 40 kg per rooster en een geleiderafstand 50 mm is de kast praktisch en flexibel in te delen.
Bestel de CombiSteel Vrieskast | 1500L | Zwart | -18°C/-22°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen | 1880x705x2050(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aantrekkelijke PresentatieDe vrieskast is voorzien LED-verlichting en 3 grote glasdeuren, waardoor de inhoud optimaal zichtbaar is. De 15 meegeleverde roosters met clips en prijskaarthouders maken het mogelijk om producten overzichtelijk en flexibel te presenteren. Dankzij de digitale temperatuurweergave is de temperatuur eenvoudig af te lezen.
Krachtige KoelingDe vrieskast maakt gebruik geforceerde koeling met een temperatuurbereik -18°C tot -22°C. Het systeem is uitgerust met automatische ontdooiing, wat zorgt voor minder onderhoud en een constante werking. Het apparaat werkt op koelmiddel R290 en heeft een isolatiedikte 63 mm voor efficiënte prestaties.
Optimaal GebruiksgemakDe vrieskast is verrijdbaar dankzij de 6 wielen en wordt stekkerklaar geleverd voor direct gebruik. De zelfsluitende deuren, links en rechts scharnierend, dragen aan gebruiksgemak in drukke omgevingen. Met een maximaal draagvermogen 40 kg per rooster en een geleiderafstand 50 mm is de kast praktisch en flexibel in te delen.
Specificaties
| Bruto inhoud | 1500 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 1754 x D 562 x H 1549 mm |
| Materiaal | Staal (extern) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | -18°C / -22°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 63 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 15 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 3 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Bijgesloten | Prijskaarthouders |
| Geluidsniveau | < 65 dB(A) |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 28,9 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 6638 kWh |
| Aansluitwaarde | 2,3 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 275 kg |
| Breedte | 1880 mm |
| Diepte | 705 mm |
| Hoogte | 2050 mm |
Bestel de CombiSteel Vrieskast | 1500L | Zwart | -18°C/-22°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen | 1880x705x2050(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7526.0130 |
| EAN / Barcode | 6153304535526 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


