Tefcold Vrieskast | Serie Ufsc | 1252l | Wit/zwart | -18°c/-23°c | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (geremd) | 1600x762x2073(h)mm
€5.652,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Tefcold Vrieskast | Serie Ufsc | 1252l | Wit/zwart | -18°c/-23°c | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (geremd) | 1600x762x2073(h)mm | 1480x568x1518(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€5.652,00 excl. btw
€6.838,92 incl. btw
Of €2.279,64 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Tefcold |
| Artikelnummer: | 16380 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele vrieskast uit de SERIE UFSC Tefcold zorgt door het grote glasoppervlak in de draaideuren, de interne LED-verlichting en de witte afwerking de binnenkant dat de inhoud altijd goed zichtbaar is, waarbij de speciale deurverwarming condensvorming voorkomt zonder de interne temperatuur te beïnvloeden.
Daarnaast biedt het verlichte LED-paneel bovenaan de mogelijkheid voor product- of prijsinformatie of andere bestickering, om nóg meer aandacht te genereren en impulsaankopen te stimuleren.
Krachtige Koeling (Dubbel)Het apparaat heeft een dubbel koelysteem met krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik -18°C/-23°C, automatische ontdooiing, eenvoudige digitale bediening met helder LED-display en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Het dubbele koelsysteem zorgt daarbij voor maximale continuïteit, ook wanneer één de twee systemen onverhoopt een storing mocht hebben, zodat opgeslagen producten in optimale conditie blijven.
Degelijk OntwerpDe witte behuizing met zwarte afwerking aan de voorkant en zwarte deurframes zorgt voor een nette uitstraling. Daarnaast heeft de vrieskast stelvoeten, voor stabielere plaatsing, gecombineerd met zwenkwielen, voor eenvoudig verplaatsen en makkelijker schoonmaken onder en rondom het apparaat.
Bovendien wordt de vriezer stekkerklaar geleverd met 5 verstelbare witte roosters per deur, voor flexibele inrichting de binnenruimte, en extra roosters zijn los verkrijgbaar!
Bestel de Tefcold Vrieskast | SERIE UFSC | 1252L | Wit/Zwart | -18°C/-23°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (Geremd) | 1600x762x2073(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Daarnaast biedt het verlichte LED-paneel bovenaan de mogelijkheid voor product- of prijsinformatie of andere bestickering, om nóg meer aandacht te genereren en impulsaankopen te stimuleren.
Krachtige Koeling (Dubbel)Het apparaat heeft een dubbel koelysteem met krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik -18°C/-23°C, automatische ontdooiing, eenvoudige digitale bediening met helder LED-display en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Het dubbele koelsysteem zorgt daarbij voor maximale continuïteit, ook wanneer één de twee systemen onverhoopt een storing mocht hebben, zodat opgeslagen producten in optimale conditie blijven.
Degelijk OntwerpDe witte behuizing met zwarte afwerking aan de voorkant en zwarte deurframes zorgt voor een nette uitstraling. Daarnaast heeft de vrieskast stelvoeten, voor stabielere plaatsing, gecombineerd met zwenkwielen, voor eenvoudig verplaatsen en makkelijker schoonmaken onder en rondom het apparaat.
Bovendien wordt de vriezer stekkerklaar geleverd met 5 verstelbare witte roosters per deur, voor flexibele inrichting de binnenruimte, en extra roosters zijn los verkrijgbaar!
Specificaties
| Serie | Tefcold SERIE UFSC |
|---|---|
| Type | UFSC1600GCP |
| Bruto inhoud | 1252 liter |
| Binnenafmetingen | B 1480 x D 568 x H 1518 mm |
| Materiaal | Staal (extern/intern) |
| Kleur / afwerking | Wit/zwart (extern), wit (intern) |
| Temperatuurbereik | -18°C / -23°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (2x 130 g) |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 15 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 535 / 465 x 470 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | Glazen draaideuren |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 53 dB(A) |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 16,58 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 6052 kWh |
| Aansluitwaarde | 1,56 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 214 kg |
| Breedte | 1600 mm |
| Diepte | 762 mm |
| Hoogte | 2073 mm |
Bestel de Tefcold Vrieskast | SERIE UFSC | 1252L | Wit/Zwart | -18°C/-23°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (Geremd) | 1600x762x2073(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Tefcold |
|---|---|
| Artikelnummer | 16380 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


