Qusinox Werkbank | 600 Line | Rvs | Kanteldeur | Achteropstand | 500x600x900(h)mm
€540,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Qusinox Werkbank | 600 Line | Rvs | Kanteldeur | Achteropstand | 500x600x900(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€540,00 excl. btw
€653,40 incl. btw
Of €217,80 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Qusinox |
| Artikelnummer: | 4014.0631 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze robuuste professionele werkbank Qusinox heeft een diepte 600 mm en is uitgevoerd met dubbelwandige kanteldeur. De extra stevige constructie is volledig uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS (AISI-430) met gelaste hoeken en geborstelde gepolijste afwerking.
KanteldeurDe werkbank heeft een 40 mm dik werkblad met watervaste onderlijming en daaronder een vak met deur die naar voren kantelt, bijvoorbeeld geschikt om te gebruiken als afvalkast met een afvalzak erin.
Zo heb je tijdens het bereiden producten en gerechten direct toegang tot (hygiënische) ruimte voor afval, zonder in te leveren aan werkruimte of ergens een losse afvalbak neer te hoeven zetten.
Optimaal GebruiksgemakDe werkbank heeft een hoge achteropstand (100 mm), zodat er niet zomaar iets achter kan vallen, wat samen met de gladde oppervlakken voor optimale hygiëne en makkelijk schoonmaken zorgt.
En de werkbank is bovendien voorzien stevige verstelbare RVS poten, zodat de hoogte iets kan worden aangepast en ook op enigszins ongelijke ondergrond stabiele plaatsing mogelijk is!
Bestel de Qusinox Werkbank | 600 LINE | RVS | Kanteldeur | Achteropstand | 500x600x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
KanteldeurDe werkbank heeft een 40 mm dik werkblad met watervaste onderlijming en daaronder een vak met deur die naar voren kantelt, bijvoorbeeld geschikt om te gebruiken als afvalkast met een afvalzak erin.
Zo heb je tijdens het bereiden producten en gerechten direct toegang tot (hygiënische) ruimte voor afval, zonder in te leveren aan werkruimte of ergens een losse afvalbak neer te hoeven zetten.
Optimaal GebruiksgemakDe werkbank heeft een hoge achteropstand (100 mm), zodat er niet zomaar iets achter kan vallen, wat samen met de gladde oppervlakken voor optimale hygiëne en makkelijk schoonmaken zorgt.
En de werkbank is bovendien voorzien stevige verstelbare RVS poten, zodat de hoogte iets kan worden aangepast en ook op enigszins ongelijke ondergrond stabiele plaatsing mogelijk is!
Specificaties
| Serie | Qusinox 600 LINE |
|---|---|
| Materiaal | RVS AISI-430 |
| Breedte(n) | 500 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 900 / 1000 mm |
| Bladdikte | 40 mm |
| Achteropstand | Ja |
| Onderkast | Ja |
| Deuren | Kanteldeur |
| Laden | Nee |
| Verstelbare poten | Ja |
| Wielen | Nee |
| Constructie | Voorgemonteerd |
Bestel de Qusinox Werkbank | 600 LINE | RVS | Kanteldeur | Achteropstand | 500x600x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Qusinox |
|---|---|
| Artikelnummer | 4014.0631 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
