Tefcold Vrieskast | Serie Lg-b | 2050l | Zwart | -14°c/-25°c | Geforceerd | Draaideuren | Wielen | 2079x805x2065(h)mm
€4.472,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Tefcold Vrieskast | Serie Lg-b | 2050l | Zwart | -14°c/-25°c | Geforceerd | Draaideuren | Wielen | 2079x805x2065(h)mm | 1959x640x1520(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.472,00 excl. btw
€5.411,12 incl. btw
Of €1.803,71 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Tefcold |
| Artikelnummer: | 56023 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De displayvrieskasten uit de SERIE LG-B Tefcold combineren een moderne uitstraling met functionele prestaties voor retail- en cateringomgevingen. Dankzij de volledig zwarte afwerking binnen en buiten sluiten de apparaten naadloos aan op uiteenlopende interieurconcepten, terwijl het verlichte LED-paneel boven en de strakke oppervlakken extra ruimte bieden voor branding en promotie.
SERIE LG: Koel- & VrieskastenDe SERIE LG-B is verkrijgbaar in zowel koelkasten (LGC-B) als vrieskasten (LGF-B) die qua design en afmetingen perfect elkaar aansluiten, waarbij uitvoeringen met 1, 2 of 3 deuren beschikbaar zijn, zodat voor elke situatie het juiste model of de perfecte combinatie mogelijk is!
Opvallende PresentatieOptimale productpresentatie staat centraal deze serie. De glasdeuren zijn uitgevoerd met speciale glasverwarming, welke condensvorming voorkomt en een helder zicht op de inhoud garandeert zonder de interne temperatuur te beïnvloeden. De dubbele verticale LED-verlichting links en rechts in de deurlijsten met eigen schakelaar draagt verder aan de presentatie door een gelijkmatige en aantrekkelijke belichting.
Krachtige & Zuinige KoelingDe vrieskast is uitgerust met geforceerde koeling en automatische ontdooiing voor een krachtige werking en minimale onderhoudsbehoefte. Het temperatuurbereik -14°C/-25°C is geschikt voor diverse soorten vriesproducten, waarbij de digitale bediening met temperatuurweergave nauwkeurige controle biedt. Daarnaast maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290, wat extra bijdraagt aan een verantwoorde werking.
Hoogwaardige ConstructieDe constructie is gericht op duurzaamheid en gebruiksgemak. De zelfsluitende deuren met openstandfunctie maken efficiënt laden eenvoudig, zonder onnodig koudeverlies, en zijn daarnaast voorzien een grote handgreep en slot per deur. Samen met de bijgesloten verstelbare roosters zorgt dit voor optimaal gebruiksgemak. En de combinatie stevige zwenkwielen en stelpoten zorgt voor eenvoudige verplaatsing en stabiele positionering.
Bestel de Tefcold Vrieskast | SERIE LG-B | 2050L | Zwart | -14°C/-25°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen | 2079x805x2065(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
SERIE LG: Koel- & VrieskastenDe SERIE LG-B is verkrijgbaar in zowel koelkasten (LGC-B) als vrieskasten (LGF-B) die qua design en afmetingen perfect elkaar aansluiten, waarbij uitvoeringen met 1, 2 of 3 deuren beschikbaar zijn, zodat voor elke situatie het juiste model of de perfecte combinatie mogelijk is!
Opvallende PresentatieOptimale productpresentatie staat centraal deze serie. De glasdeuren zijn uitgevoerd met speciale glasverwarming, welke condensvorming voorkomt en een helder zicht op de inhoud garandeert zonder de interne temperatuur te beïnvloeden. De dubbele verticale LED-verlichting links en rechts in de deurlijsten met eigen schakelaar draagt verder aan de presentatie door een gelijkmatige en aantrekkelijke belichting.
Krachtige & Zuinige KoelingDe vrieskast is uitgerust met geforceerde koeling en automatische ontdooiing voor een krachtige werking en minimale onderhoudsbehoefte. Het temperatuurbereik -14°C/-25°C is geschikt voor diverse soorten vriesproducten, waarbij de digitale bediening met temperatuurweergave nauwkeurige controle biedt. Daarnaast maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290, wat extra bijdraagt aan een verantwoorde werking.
Hoogwaardige ConstructieDe constructie is gericht op duurzaamheid en gebruiksgemak. De zelfsluitende deuren met openstandfunctie maken efficiënt laden eenvoudig, zonder onnodig koudeverlies, en zijn daarnaast voorzien een grote handgreep en slot per deur. Samen met de bijgesloten verstelbare roosters zorgt dit voor optimaal gebruiksgemak. En de combinatie stevige zwenkwielen en stelpoten zorgt voor eenvoudige verplaatsing en stabiele positionering.
Specificaties
| Serie | Tefcold SERIE LG-B |
|---|---|
| Type | LGF7500B |
| Bruto inhoud | 2050 liter |
| Etaleerruimte | 2,07 m² |
| Binnenafmetingen | B 1959 x D 640 x H 1520 mm |
| Materiaal | Staal (extern, intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | -14°C / -25°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (120 g) |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 12 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 690/618 x 622 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 3 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 75 dB(A) |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 25,6 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 9335 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 49 |
| Aansluitwaarde | 1,2 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 240 kg |
| Breedte | 2079 mm |
| Diepte | 805 mm |
| Hoogte | 2065 mm |
Bestel de Tefcold Vrieskast | SERIE LG-B | 2050L | Zwart | -14°C/-25°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen | 2079x805x2065(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Tefcold |
|---|---|
| Artikelnummer | 56023 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


