Unninox Werktafel | Eco | Rvs | Dubbel Bodemschap | Diepte 600 | Hoogte 850/950 | Breedte 600-2000 | Achteropstand | Zelfmontage
€351,00
€245,70
excl. btw
-30%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 20 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Unninox Werktafel | Eco | Rvs | Dubbel Bodemschap | Diepte 600 | Hoogte 850/950 | Breedte 600-2000 | Achteropstand | Zelfmontage
GRATIS VERZENDING
€351,00
U bespaart €105,30 (30%)
€245,70 excl. btw
€297,30 incl. btw
Of €99,10 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Unninox |
| Artikelnummer: | WTF66A-B+E66 |
| Beschikbaarheid: | niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | Op aanvraag |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze robuuste professionele werktafel UNNINOX heeft een diepte 600 mm en is voorzien een praktisch dubbel bodemschap. De extra stevige constructie is volledig uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS.
Diverse BreedtenDe werktafel heeft een ruim dubbel bodemschap en is beschikbaar in diverse breedten (600 - 2000 mm), zodat er voor haast elke situatie een passende uitvoering beschikbaar is.
Optimaal GebruiksgemakDe werktafel heeft een hoge achteropstand (100 mm), zodat er niet zomaar iets achter kan vallen, wat samen met de gladde oppervlakken voor optimale hygiëne en makkelijk schoonmaken zorgt.
En de werktafel is bovendien voorzien stevige verstelbare RVS poten, zodat de hoogte iets kan worden aangepast en de tafel ook op enigszins ongelijke ondergrond stabieler staat!
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan ander formaat zijn.
Bestel de UNNINOX Werktafel | ECO | RVS | Dubbel Bodemschap | Diepte 600 | Hoogte 850/950 | Breedte 600-2000 | Achteropstand | Zelfmontage eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Diverse BreedtenDe werktafel heeft een ruim dubbel bodemschap en is beschikbaar in diverse breedten (600 - 2000 mm), zodat er voor haast elke situatie een passende uitvoering beschikbaar is.
Optimaal GebruiksgemakDe werktafel heeft een hoge achteropstand (100 mm), zodat er niet zomaar iets achter kan vallen, wat samen met de gladde oppervlakken voor optimale hygiëne en makkelijk schoonmaken zorgt.
En de werktafel is bovendien voorzien stevige verstelbare RVS poten, zodat de hoogte iets kan worden aangepast en de tafel ook op enigszins ongelijke ondergrond stabieler staat!
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan ander formaat zijn.
Specificaties
| Serie | UNNINOX ECO |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Breedte(n) | 600-2000 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 850 / 950 mm |
| Achteropstand | Ja |
| Bodemschap | Dubbel |
| Schap(pen) verstelbaar | Nee |
| Verstelbare poten | Ja |
| Constructie | Zelfmontage |
Bestel de UNNINOX Werktafel | ECO | RVS | Dubbel Bodemschap | Diepte 600 | Hoogte 850/950 | Breedte 600-2000 | Achteropstand | Zelfmontage eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Unninox |
|---|---|
| Artikelnummer | WTF66A-B+E66 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | Op aanvraag |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



