Unninox Werktafel | Rvs | Zelfmontage | Tussen-/bodemschap | Diepte 700mm | Hoogte 850/900mm | Breedte 700-2000mm
€522,00
€365,40
excl. btw
-30%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Unninox Werktafel | Rvs | Zelfmontage | Tussen-/bodemschap | Diepte 700mm | Hoogte 850/900mm | Breedte 700-2000mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€522,00
U bespaart €156,60 (30%)
€365,40 excl. btw
€442,13 incl. btw
Of €147,38 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Unninox |
| Artikelnummer: | WTF-707085-S2A |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (5 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele werktafel UNNINOX heeft een diepte 700 mm en is volledig uitgevoerd in duurzaam RVS AISI-430 (geborsteld). Het frame is opgebouwd uit stevige profielen 40 x 40 mm en het geluiddempende werkblad is versterkt met MDF.
Daarnaast is de werktafel voorzien een tussen- en bodemschap voor extra opbergruimte, zodat je altijd benodigde producten, ingrediënten, hulpmiddelen, etc. de hand kunt hebben.
De werktafel heeft afgeronde hoeken voor extra veiligheid en eenvoudig reinigen en is bovendien voorzien verstelbare poten, zodat de hoogte enigszins kan worden aangepast.
Bestel de UNNINOX Werktafel | RVS | Zelfmontage | Tussen-/Bodemschap | Diepte 700mm | Hoogte 850/900mm | Breedte 700-2000mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Daarnaast is de werktafel voorzien een tussen- en bodemschap voor extra opbergruimte, zodat je altijd benodigde producten, ingrediënten, hulpmiddelen, etc. de hand kunt hebben.
De werktafel heeft afgeronde hoeken voor extra veiligheid en eenvoudig reinigen en is bovendien voorzien verstelbare poten, zodat de hoogte enigszins kan worden aangepast.
Specificaties
| Materiaal | RVS AISI-430 |
|---|---|
| Breedte(n) | 700 - 2000 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 / 900 mm |
| Achteropstand | Nee |
| Onderkast | Nee |
| Bodemschap | Ja |
| Spoelbak(ken) | Nee |
| Wielen | Optie |
| Constructie | Zelfmontage |
Bestel de UNNINOX Werktafel | RVS | Zelfmontage | Tussen-/Bodemschap | Diepte 700mm | Hoogte 850/900mm | Breedte 700-2000mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Unninox |
|---|---|
| Artikelnummer | WTF-707085-S2A |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



