Combisteel Werktafel | Rvs | Lekbak | Hoekelement | Achteropstand | Zelfmontage | 650x650x900(h)mm
€935,00
€701,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Werktafel | Rvs | Lekbak | Hoekelement | Achteropstand | Zelfmontage | 650x650x900(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€935,00
U bespaart €233,75 (25%)
€701,25 excl. btw
€848,51 incl. btw
Of €282,84 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7084.0035 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (3 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze unieke professionele werktafel CombiSteel heeft een werkoppervlak met ingebouwde lekbak, voorzien uitneembare geperforeerde lekroosters. Dit maakt de werktafel ideaal voor het werken met producten en ingrediënten waarbij overtollig vocht moet worden afgevoerd, zonder daarbij aan gebruiksgemak en werkoppervlak te hoeven inleveren.
Deze uitvoering, een speciaal hoekelement, maakt het mogelijk om een hoekopstelling een perfect doorlopend werkoppervlak te creëren. Daarnaast zijn de rechte werktafels, die op dit hoekelement aansluiten, in verschillende breedtematen verkrijgbaar, zodat voor haast elke situatie en inrichting een passende werktafel of combinatie daarvan beschikbaar is.
Door de gladde oppervlakken en uitneembare lekroosters is schoonmaken heel eenvoudig en de werktafel is voorzien stevige verstelbare poten, zodat de hoogte iets kan worden aangepast en de tafel ook op enigszins ongelijke ondergrond stabieler staat!
Bestel de CombiSteel Werktafel | RVS | Lekbak | Hoekelement | Achteropstand | Zelfmontage | 650x650x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Deze uitvoering, een speciaal hoekelement, maakt het mogelijk om een hoekopstelling een perfect doorlopend werkoppervlak te creëren. Daarnaast zijn de rechte werktafels, die op dit hoekelement aansluiten, in verschillende breedtematen verkrijgbaar, zodat voor haast elke situatie en inrichting een passende werktafel of combinatie daarvan beschikbaar is.
Door de gladde oppervlakken en uitneembare lekroosters is schoonmaken heel eenvoudig en de werktafel is voorzien stevige verstelbare poten, zodat de hoogte iets kan worden aangepast en de tafel ook op enigszins ongelijke ondergrond stabieler staat!
Specificaties
| Uitvoering | Hoekelement |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Breedte(n) | 650 mm |
| Diepte | 650 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Achteropstand | Ja |
| Lekbak | B 500 x D 500 mm |
| Bodemschap | Nee |
| Verstelbare poten | Ja |
| Wielen | Nee |
| Constructie | Zelfmontage |
Bestel de CombiSteel Werktafel | RVS | Lekbak | Hoekelement | Achteropstand | Zelfmontage | 650x650x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7084.0035 |
| EAN / Barcode | 7422242993927 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



