Hendi Gitaarsnijder | Single | Aluminium/rvs | En600x400 | 3 Snijframes (22.5/30/45mm) | 636x441x109(h)mm
€1.195,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Gitaarsnijder | Single | Aluminium/rvs | En600x400 | 3 Snijframes (22.5/30/45mm) | 636x441x109(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.195,00 excl. btw
€1.445,95 incl. btw
Of €481,98 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 195789 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI SINGLE gitaarsnijder, ook wel patisserie gitaar genoemd, maakt het mogelijk om moeiteloos grote formaten zacht gebak op de millimeter nauwkeurig en veel stukken tegelijk te snijden. Met de gistaarsnijder snijd je met hoge precisie taarten, cakes, mousses en diverse andere soorten zacht gebak en patisserie tot meerdere gelijkmatige 'repen' zonder vervormen en scheuren.
Euronorm/BakerynormDe basis is uitgevoerd in voor gebak en patisserie standaard euronorm-/bakerynormformaat (600 x 400 mm) en door de snaren hoogwaardig chirurgisch staal, werkoppervlak in hoge kwaliteit RVS, frame geanodiseerd aluminium en de stevige messing scharnieren is bediening buitengewoon soepel en precies.
3 SnijframesVoor optimale flexibiliteit wordt de gitaarsnijder geleverd met maar liefst 3 verschillende snijframes, namelijk met 9 snaren (45 mm tussenruimte), 13 snaren (30 mm tussenruimte) en 17 snaren (22,5 mm tussenruimte). Dit maakt de snijder inzetbaar voor verschillende soorten gebak en patisserie en diverse portiegroottes. Bovendien is het geheel eenvoudig te demonteren, zodat het ook nog eens makkelijk schoon te maken is!
Bestel de HENDI Gitaarsnijder | SINGLE | Aluminium/RVS | EN600x400 | 3 Snijframes (22.5/30/45mm) | 636x441x109(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Euronorm/BakerynormDe basis is uitgevoerd in voor gebak en patisserie standaard euronorm-/bakerynormformaat (600 x 400 mm) en door de snaren hoogwaardig chirurgisch staal, werkoppervlak in hoge kwaliteit RVS, frame geanodiseerd aluminium en de stevige messing scharnieren is bediening buitengewoon soepel en precies.
3 SnijframesVoor optimale flexibiliteit wordt de gitaarsnijder geleverd met maar liefst 3 verschillende snijframes, namelijk met 9 snaren (45 mm tussenruimte), 13 snaren (30 mm tussenruimte) en 17 snaren (22,5 mm tussenruimte). Dit maakt de snijder inzetbaar voor verschillende soorten gebak en patisserie en diverse portiegroottes. Bovendien is het geheel eenvoudig te demonteren, zodat het ook nog eens makkelijk schoon te maken is!
Specificaties
| Type | HENDI SINGLE |
|---|---|
| Uitvoering | Snijframes 22,5 / 30 / 45 mm |
| Capaciteit | EN600x400 |
| Bediening | Handmatig |
| Materiaal | Aluminium, chirurgisch staal, RVS |
| Constructie | Demonteerbaar |
| Bijgesloten | 3 snijframes |
| Gewicht | 14,3 kg |
| Breedte | 636 mm |
| Diepte | 441 mm |
| Hoogte | 109 mm |
Bestel de HENDI Gitaarsnijder | SINGLE | Aluminium/RVS | EN600x400 | 3 Snijframes (22.5/30/45mm) | 636x441x109(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 195789 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


