Hendi Taartzaag | Aluminium/rvs | En600x400 | Snijdikte 10-60mm | 620x120x130(h)mm
€148,50
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Taartzaag | Aluminium/rvs | En600x400 | Snijdikte 10-60mm | 620x120x130(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€148,50 excl. btw
€179,69 incl. btw
Of €59,90 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 400098 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze HENDI taartzaag is ontworpen in samenwerking met patisserie-wereldkampioen Paweł Mieszała en versnelt het snijden cakelagen voor taart tot 50%, waarbij productverspilling tot 20% wordt verminderd. De zaag is een betrouwbare, nauwkeurige, hygiënische en zeer duurzame tool voor het correct en nauwkeurig horizontaal snijden cakelagen. De gebruiksvriendelijke constructie en eenvoudige bediening maakt de zaag perfect voor zowel professionals en minder ervaren patissiers.
Hoogwaardig & HygiënischHet frame geanodiseerd aluminium en RVS zaagblad zijn uitstekend gebalanceerd, waarbij het zaagblad stevig kan worden vastgedraaid op een gefreesd element. Dit zorgt voor stabiliteit en consistentie tijdens het snijden, waarbij de zaag niet buigt en draait tijdens het gebruik. Het RVS zaagblad is bovendien het enige mes op de markt met een voedselcontactcertificaat, en het is eenvoudig te verwijderen en vaatwasmachinebestendig, voor optimale voedselveiligheid en hygiëne.
Euronorm/BakerynormDe zaag is speciaal gemaakt om te werken met voor gebak en patisserie standaard euronorm-/bakerynormformaat (600 x 400 mm) en de zaag is niet alleen geschikt voor rechthoekige cakes, maar kan ook probleemloos voor ronde cakelagen worden gebruikt (Ø 50 - 400 mm). De bevestiging het zaagblad is aan beide zijden gelijk – de dop kan aan zowel de linker- als de rechterkant worden bevestigd - en het frame is uitgerust met een lineaal, waardoor de snijdikte nauwkeurig kan worden afgesteld 10 - 60 mm, voor zéér precies werken.
Bestel de HENDI Taartzaag | Aluminium/RVS | EN600x400 | Snijdikte 10-60mm | 620x120x130(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Hoogwaardig & HygiënischHet frame geanodiseerd aluminium en RVS zaagblad zijn uitstekend gebalanceerd, waarbij het zaagblad stevig kan worden vastgedraaid op een gefreesd element. Dit zorgt voor stabiliteit en consistentie tijdens het snijden, waarbij de zaag niet buigt en draait tijdens het gebruik. Het RVS zaagblad is bovendien het enige mes op de markt met een voedselcontactcertificaat, en het is eenvoudig te verwijderen en vaatwasmachinebestendig, voor optimale voedselveiligheid en hygiëne.
Euronorm/BakerynormDe zaag is speciaal gemaakt om te werken met voor gebak en patisserie standaard euronorm-/bakerynormformaat (600 x 400 mm) en de zaag is niet alleen geschikt voor rechthoekige cakes, maar kan ook probleemloos voor ronde cakelagen worden gebruikt (Ø 50 - 400 mm). De bevestiging het zaagblad is aan beide zijden gelijk – de dop kan aan zowel de linker- als de rechterkant worden bevestigd - en het frame is uitgerust met een lineaal, waardoor de snijdikte nauwkeurig kan worden afgesteld 10 - 60 mm, voor zéér precies werken.
Specificaties
| Invoercapaciteit | EN600x400 / Ø 50 - 400 mm |
|---|---|
| Mes-/raspformaat | 570 mm |
| Snijdikte | 10 - 60 mm |
| Bediening | Handmatig |
| Materiaal | Aluminium, RVS 18/10 |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Gewicht | 1,37 kg |
| Breedte | 620 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 130 mm |
Bestel de HENDI Taartzaag | Aluminium/RVS | EN600x400 | Snijdikte 10-60mm | 620x120x130(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 400098 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


